Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csak a show, -Mónika,...

Miért csak a show, -Mónika, Joshi- műsorokban vannak cigány származású emberek? Figyeltétek már, hogy az Áll az ALkuban csak szépséges emberek kapnak lehetőséget?

Figyelt kérdés
Vajon oda nem jelentkeznek, vagy nem is engedik őket? :o)
2009. dec. 12. 18:41
 1/8 papagenou ***** válasza:
100%
mert fizetik oket s ezekbe a fosokba csak ezek mennek be
2009. dec. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
igen fizetik őket azért
2009. dec. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A Balázs show t kihagytad :D
2009. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt már cigány pl a párbajban, ha jól emléxem. De kevés roma van, akire egy adást lehetne úgy építeni, hogy ne égjen be.

A lófejű mónikasóóban a szájukba adják azt az ostoba történetet, és megmondják nekik, kezdjenek veszekedni, rikácsolni, az amúgy is megy nekik. PÉNZÉRT főleg.

2009. dec. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, a Mónika show az egy vicc, viszonylag normálisnak indult, de most már direkt ilyen hülye aljanépeket válgoatnak be, szerintem nem is igaz, amit mondanak, csak pénzért csinálják, mert ezt szeretik nézni...

Azt hallottam amúgy, hogy ha valaki bevallja, hogy b*zi, akkor kap 20.000-et...

2009. dec. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nahát biztos van oka, hogy a kultúrálisabb vetélkedőkben nincsenek romák... :D
2009. dec. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a nevüket is nehezen írják le?
2009. dec. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

:o))))))

Köszönöm a válaszokat! Nem tudom...elhiszem, hogy direktbe megy a szöveg, de az áll az alkuhoz sem kell ész. Szerintem annyit egy roma ember is tud mondani, hogy nyissuk ki a kettes táskát. :o))) Valamiért azt gondolom, persze lehet, hogy nincs igazam, hogy szándékosan teszik őket olyan helyre, ami alapján azt érezhetjük, amiket érzünk is, ha őket nézzük. Az egész média hülyére veszi őket, direktbe kiröhögtetik, majd ha egy nem roma csúnyán néz egy romára, akkor meg a roma mellé áll. Nem azt mondom, hogy nem tehetnek arról, amilyen vélemény kialakult róluk, de hogy szítja a tűzet a média ellenük, s mind ezért a nem romákat teszik felelőssé, az biztos. Vagy nem?

2009. dec. 13. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!