Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vizipipa tisztítása és miért...

Vizipipa tisztítása és miért ilyen az íze?

Figyelt kérdés
Üdv, Vizipipámat nemrég vettem használtan kb 3X volt használva nargilem csővel, próbáltam mosni citrom lével és mosogatószerrel de egy fura mellék ízt érzek ami elrontja az élményt és nem tudom mivel kipucolni vagy a pipám vagy a csövem mosogatószer és a citrom nem segített rajta ha valaki tud esetleg valami trükköt a mellékíz eltüntetésére kérem válaszoljon (mellékíz : kókuszosfostoscitromoskesernyés katyvasz)

2014. febr. 28. 17:25
 1/3 without válasza:
milyen pipád van? ha a csövet elmostad nagyon sokszor akkor valószínűleg nem a csőben lesz a hiba amit érzel az a korábbi dohánynak a lerakódásai, az enyém is alig volt használva de a mellék ízek amiket nem is neveznék íznek nagyon elrontják még a legjobb márkák karakteres ízét is, én a helyedben nem használnék semmit csak tiszta vizet a minőségi pipákhoz szoktak mellékelni tisztítót amivel be tudsz hatolni a pipa csöveibe
2014. márc. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 without válasza:

[link]


esetleg még ezt a fajta tisztítási módszert kipróbálhatod de vegyszert itt sem használnak csak a forróvíz és az enyhén lúgós közeget biztosító szódabikarbóna keverékét ajánlják

2014. márc. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 savanyújóska ***** válasza:
Illetve én folyékony szappant szoktam használni, elsőre durvának tűnik, de minden látható szennyeződést levisz, és teljesen ki lehet öblíteni, plusz a tartályból is képes kimosni a füst szagát. (Ha valaki tudja, hogy abban miért marad meg olyan intenzíven írja már meg, itt, vagy priviben!)
2014. márc. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!