Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan üzhetem ki a lakásból...

Hogyan üzhetem ki a lakásból a szellemeket?

Figyelt kérdés
Nem kérlek hogy furkálódj ha van vagy volt ilyen tapasztalatod akkor ha tudsz segíts!A párom napi szinten három négy órákat alszik csak,mert két éve tanúja volt 1 balesetnek a munkahelyén ahol ketten meghaltak sajnos és azóta mindig őket látja érzi és velük is álmodik...!seghíteni szeretnék neki!Ha tudtok hasznos infót akkor kérném!A furkálás tényleg nem kéne,mert van aki nem hiszi és látja őket de vannak (sajnos)néha!!
2009. dec. 11. 12:04
 1/6 compactegon ***** válasza:
Hasonló élményeim nekem is voltak vagy 15 évvel ezelőtt. Szinte biztosra mondanám, hogy az agy állítja elő ezeket a képeket/dolgokat. Miután én rendbetettem az agyamat, lőn csoda; -eltűntek a "paranormális" tevékenységek. Persze neki nem lesz egyszerű ilyen élmények után. SAjnálom mindenesetre.
2009. dec. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszélj egy pappal. Nem fog kinevetni. Megáldja a lakást. Nekem is van egy ismerősöm, aki hasonlókat élt át és így oldotta meg. Pontosan újévkor szokták megismételni minden évben.
2009. dec. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, nem a lakásban, hanem a férjed gondolataiban élnek. Nem veszem semmibe, amit mondasz, de nem nagyon hallottam még olyat, hogy egy baleset áldozatai beköltöznek egy szemtanú lakásába. Hacsak nem ő volt a hunyó, vagy ha nagyon szoros kötelék volt esetleg köztük. Lehetséges, hogy a személyes kapcsolat, vagy érintettség miatt nem tudja a férjed feldolgozni a balesetet? Egy ilyen durva eseményt átélni senkinek sem könnyű és már csak a látvány is élénken tud élni évekig is az emberben. De ennek nem sok köze van a szellemekhez. Volt esetleg valami párbeszéde is velük, amiből erre következtettél?
2009. dec. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen érdekes egy téma, szerintem is a pap tudna segíteni!

Ajánlom nézd meg a paranormal activity-t,de ne a férjeddel!

Jó mondjuk az teljesen más,de ott jó ötletek vannak arra,h deríthetnétek ki,h csak a fejében élnek v tényleg ott vannak-e!

A végét inkább te se nézd meg!

D elvileg iga történet!

2009. dec. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ajánlani tudom neked a Táltosokat. Olvasgass

[link]

2009. dec. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig leírtakat!Még várom a további válaszokat
2009. dec. 11. 14:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!