Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vonaton nézzik a diákon az...

Vonaton nézzik a diákon az érvényesitöt?

Figyelt kérdés

holnapi nap folyamán megyek Pestre és nincs érvényesitö a diákomon.akivel megyek neki sincs pedig ö normálisan jár középsuliba csak még nem kapták meg..

elsösorban azoktol kérdezném akik rendszeresen vonatoznak és manapság ez idöben mennyire nézzik a diákot...eddigi tapsztalataim során tölem soha nem kérték a diákot amikor vonatoztam egy évben párszor..


válaszokat előre is köszöntem


2009. dec. 10. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen változó, de nekem az a tapasztalatom hogy az utóbbi időben nagyon nézik. Szinte nem tudtam úgy utazni hogy ne kérjék el. Régebben valóban nem nézték annyira, most meg már eleve azt is kikészítem mert tuti kérni fogják.
2009. dec. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eddig nekem mindig kérték a diákot és nézték az érvényesítőt.
2009. dec. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és ha még nem adta ki az iskola akkor mivan? arrol már nem én tehetek...
2009. dec. 10. 11:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor kérnie kell a suliban iskolalátogatási papírt, vagy lehet, hogy azért nme adták ki, mert még nincs 18
2009. dec. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mármint mi 18? életkorban? mert azon már tul vagyunk :P
2009. dec. 10. 11:20
 6/8 anonim ***** válasza:
ez is a kalauztól függ, van amelyik csak azt nézi hogy egyáltalán van e diákod, van amelyik megnézi az érvényesítőt is, van aki el hiszi hogy még nem adott a suli matricát, van aki nem hiszi el és megbüntet. Vagy imádkozol hogy jó csaj vagy és tudsz rá szépen mosolyogni és továbbmegy, vagy pedig eleve teljes árut veszel.
2009. dec. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen 18 éves, úgy tudom, hogy most már csak 18 év felett adnak érvényesítőt.
2009. dec. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nov,dec szigorúbban nézik, m tudod nem kapnak prémiumot év végén,a büntetések után + jár nekik vmennyi... Amúgy iskolalátogatásit se fogadják el m az nem fényképes igazolvány,kérni kell ideiglenes diákot.
2009. dec. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!