Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki mit szeretne karácsonyra?...

Ki mit szeretne karácsonyra? Kort és nemet írjatok légyszi.

Figyelt kérdés
Puszta kíváncsiság:)
2009. dec. 9. 23:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Társaságot.

Amúgy meg valami jó horror vagy thriller könyvet, bakancsot, fényképezőgépet, új életet. Más most nem jut eszembe:)

25L

2009. dec. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egy laptopot, kene az egyetemhez..

19,l

2009. dec. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egy profi fényképezőgépet, ugyanis fotós "karrierbe" kezdek nem sokára és muszáj, hogy legyen egy profi gépem. Azt hiszem ennyi, e mellé nem lenne pofám mást kérni :D Viszont ha ez nem jön össze akkor tök mindegy. Nem szokásom ajándékot kérni, örülök bárminek, sőt jobban szeretem ha nem tudom előre mit kapok. :)

19/L

2009. dec. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szintén profi fényképezőgépet, de csak úgy, hogyha beszállhatok az árába, a szüleim mellett.

21/L

2009. dec. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Talán egy szekrényt a szobámba :) Nem kell nagyra gondolni, egy kis polcos valami az egész, de nagyon hiányzik.

19/L

2009. dec. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

egy barátot <3

csizmát, új szemcsit, fényképezőgépet

2009. dec. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Hogy végre kajálhassak egy jót... /47 éves hajléktalan/
2009. dec. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A páromat, de ha az nem lehet, akkor egy tartós munkát határozatlan idejű munkaszerződéssel (jelenleg csak határozott időben kaptam munkát, ez így nagyon bizonytalan, bár a semminél még ez is jobb, megnyugtatóbb lenne a határozatlan idejű szerződés).
2009. dec. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sony 50/1.4 obi. komolyra fordítva sajna már kinőttem ebből a dologból, de azért magamat meglepem majd valami túraruházattal. Jövőre úgy is kelleni fog. 23/F
2009. dec. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26%

23:52 nek azért jól megy számítógép van,de zabálnivaló nincs,na persze,majd elis hisszük:):)

de azért jó poén volt

2009. dec. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!