Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 éves csaj vagyok. Van egy...

Paris hilton kérdése:

16 éves csaj vagyok. Van egy barátnőm, aki cigizik meg piál is rendszeresen (én nem szoktam). Rá akar szoktatni a cigire, azt mondta, hogy ha nem fogok vele cigizni meg piálni, akkor nem fog velem barátkozni. Rászokjak a cigire?

Figyelt kérdés
Mi csináljak?
2008. júl. 19. 12:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Nehogy raszokj!!Ha ennyiert megszakitja veled a baratsagot akkor hagyd!
2008. júl. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Neeee,ne csináld.Aki ilyenre kér,az nem barát,nehogy tönkretedd az életed miatta!! Legyél büszke rá hogy te nem cigizel és nem piálsz,ez tök jó dolog.Sztem a pasiknak is jobban tetszik.Keress más barátnőt inkább,már ha Ő nevezhető barátnőnek...
2008. júl. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
96%
Ha ő károsítani akarja a szervezetét akkor csak tegye azt.Szerintem nem igaz barátnő aki ilyet kér tőled.Biztos találsz nála értelmesebb barátnőt.Ne hallgass rá!
2008. júl. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
Semmiképpen se szokjál rá ezekre.Az ilyen nem igazi barátnő,aki ezt mondja.Az,hogy ő mivel teszi tönkre magát,az az ő magánügye,de ezekre ne akarjon senkit rászoktatni.Inkább ne barátkozzon veled,ha nem tudja elfogadni,hogy te nem akarod ezeket.
2008. júl. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%
Ez ilyen dedós nagyzolás lehet nála. Ha valaki ilyen, hogy ezek miatt akar csak veled barátkozni, az maradjon magának. Vagy keressen magának új barátokat. Igaz, ennyi idősen én is cigiztem meg iszogattam is néha, de eszembe sem jutott, hogy rászoktassak mást a cigire.
2008. júl. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
98%
Hány éves a barátnőd? 10? Mondd meg neki, hogy, amíg nem szokik le te nem barátkozol vele, legalábbis amíg rá akar szoktatni.
2008. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%

Semmiképp ne szokj rá az ő kedvéért a cigire. Milyen barátnő az olyan, aki meg akarja rövidíteni az életed?


Én azt nem értem, hogy miért pontozták le ezeket a válaszokat.

2008. júl. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, valaki azzal szórakozik, hogy a hasznos válaszokat lepontozza, és közben nem ír oda semmi saját véleményt. Valami hülye azt hiszi, hogy ez poénos.
2008. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a kérdés is kamu.
2008. júl. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Ha rászoksz, magaddal,és a leendő gyerekeddel szursz ki.Leszokni nagyon nehéz,és szenvedés.
2008. júl. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!