Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mégis hol a fenében élünk?

Mégis hol a fenében élünk?

Figyelt kérdés
Megkaptam a h1n1 elleni oltást akaratom ellenére. Többször hangoztattam a szüleimnek, hogy nekem más véleményem van az oltásról mint nekik és nem akarom beadatni, erre 1 gyalázatos csellel beadatták.
2009. dec. 2. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Üdv a valóságban.
2009. dec. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát aztán? Belehaltál vagy mi? Ilyen az élet, nem midig az van amit akarunk. Tündérország nem itt van. Meg egyébként is milyen jogon hangoztatsz te bármit is? xd
2009. dec. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amúgy hogy vagy,nincs semmi bajod tőle?
2009. dec. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Már nem azért de mi volt az a "gyalázatos csel"?
2009. dec. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ez is fontos kérdés esetedben.
2009. dec. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyilván nagyon ravaszak voltak..nézd a jó oldalát!Ha megbetegedsz lehorhatod őket a sárgaföldig h hogyan voltak képesek beadni amikor te hangoztattad hogy nem akarod megkapni!:D
2009. dec. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De az a durva, hogy én az elejétől fogva be sem akartam oltatni magam, mert nem nagyon érdekel és szerintem az oltás fos is.
2009. dec. 2. 16:31
 8/9 anonim ***** válasza:
mit paráztál? a lányok se félnek meg a kisiskolások se. :D :D JÉÉZUS :D most már tuti megmurdálsz.
2009. dec. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csip van benned. Nem mondok semmit, mert jelented. Robot.
2009. dec. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!