Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az eggyik osztálytársam...

SzJG fan kérdése:

Az eggyik osztálytársam elkedte olvasni az Szjg-t és nem tetszett neki! Szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés

#SzJG #Osztàlytàrsam
2014. jan. 10. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
mindenkinek más tetszik
2014. jan. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt megèrtem de akkor is! Ez a vilàg lehjobb könyve!
2014. jan. 10. 14:03
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem a helyesírásod nem tetszik...

Amúgy mindenki mást szeret, mindenkinek más tetszik, bár én nagyon szeretem az SzJG-t :)

2014. jan. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ízléskérdés....
2014. jan. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

akkor az az osztály társad bizonyára fejlett a korához képest, és átlát az ilyen könyveken.

érthető, ha valakinek nem tetszik az ilyen. lehet, hogy ő a jól megmunkált, igényes könyveket szereti, a szépirodalmat. vagy nem ez az ő stílusa :)

2014. jan. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
azt,h melyik a világ legjobb könyve nem tudod a saját ízlésed alapján eldönteni...
2014. jan. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
azt,h melyik a világ legjobb könyve nem tudod a saját ízlésed alapján eldönteni... tizenéves csajok biztos szívesen olvassák, de más nem
2014. jan. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

(Ha már nem figyelsz nyelvtanórákon, legalább pár mondat erejéig ellenőrizd le, hogy írtad le...Autokorrektor a barátod)

Mindenkinek más tetszik, mindenkinek más könyv az, amit szerinte a legjobb könyvnek kéne nyilvánítani. Az, hogy valakinek nem tetszik az 'SzJG' betudható annak, hogy a történetet lassúnak ítéli, illetve hogy nem fogékony arra a humorra, ami az írónő stílusába vág.

Amúgy nekem sem tetszett. :D (Igen, kiolvastam mindet)

2014. máj. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen olvasd el! Megéri. :)
2014. szept. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!