Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tablet, milyen? Segítség?!

Tablet, milyen? Segítség?!

Figyelt kérdés

Tabletet szeretnék ...ára kb 20e-60e körülig.

Kamera(elöl,hátul) , 7-vagy inkabb 8"-os kijelző, Android.

Eddig az Asus MeMo Pad HD 7-et néztem meg ebből a nyolc colosat de arrol nem sok mindent talaltam.

Meg ugye netezni mindenkepp kell meg jatszani is (főkepp az Iron Man 3 jatekkal...)

:D aki tud segiteni annak nagyon megkoszonnem :D



2014. jan. 7. 21:59
 1/3 anonim válasza:
én 8 colosat vennék, de csak akkor ha 4:3-es a képernyő aránya, mert azon kényelmesen lehet netezni még elforgatva is. Ugyanez a 7 colosakról kevésbé mondható el.
2014. jan. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszi :D amugy enis 8 coloson gondolkook inkabb....a 7 olyan "kicsi". a 9-10 colos meg nekem nagy :/ de 8 colosbol nem nagyon talltam jokat amin kamera is van meg ilyesmi amit fent is leirtam :) egyedul a Dell Venue 8-at de arrol nem talalok semmi hasznosat....csak a dell venue 8 Pro-rol :( nem tudsz valami jo tabot??
2014. jan. 8. 18:38
 3/3 anonim válasza:

Prestigio MultiPad 2 Prime Duo 8.0 16GB; ennek van 5 megapixeles kamerája, vagy:

WayteQ xTAB-79qci 8GB, ennek nincs hátlapi kamerája, de viszont 4 magos procija van, szemben a Prestigo 2 magjával!


Én nézelődnék az e-digitálon, ott vásárlói véleményeket is tudsz olvasni, aztán youtubon tesztvideókat.

2014. jan. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!