Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
1 hónapja voltam nagybátyám munkahelyén,hogy meglátogassam ott.Egy pár percre ott kellett hagynia egyedül,mert dolga volt.Közbe odajött hozzám egy srác beszélgetni.Elkezdtünk beszélgetni érdeklődött,hogy hova szoktam járni bulizni,milyen suliba járok,megkérdezte hogy van e barátom.Mondtam neki hogy nincs.Aztán vége is lett a beszélgetésnek,mert jött vissza a nagybátyám.Tegnap megint voltam a munkahelyén,de akkor egy másik munkatára volt ott,de az ott is hagyott minket,hogy tudjak a nagybátyámmal beszélgetni.Aztán rá egy olyan 10 perc múlva visszajön,de nem egyedül,hanem azzal a sráccal akivel 1 hónapja beszéltem.És be is mutatkozott kezet is fogott velem.lehet,hogy tetszem neki?De amúgy én már 1 hónapja is tudtam,hogy hivják,mert megkérdeztem a nagybátyámtól.Meg ő azt hitte szerintem,hogy meg se ismerem,mert sötét volt.Meg úgy mutatkozott be,mintha mi akkor taliztunk volna először.Vajon véletlen lehetett,hogy pont bejött bemutatkozni vagy tudta,hogy ott vagyok?

2014. jan. 5. 16:46
 1/2 anonim válasza:
Szerintem igen
2014. jan. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Smebjulákk válasza:
Szerintem nem. Az én véleményem az, hogy a srác, csak megismerni akart. És ha ilyen kérdéseket tesz fel, az még nem azt jelenti, hogy tetszel neki. De ez az én véleményem.
2014. jan. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!