Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell megkeresni?

Elzabet kérdése:

Hogyan kell megkeresni?

Figyelt kérdés
Az lenne igazából a kérdésem, hogy Ask.fm-en van egy személy, aki már tegnap óta oltogat. Szeretném megtudni, hogy ki az, de ahhoz tudnom kéne , hogyan kell megnézni. Csak ugye így, hogy névtelenűl írt elég nehéz lesz. Segítsetek kérlek! Mert IP cím alapján már nem lehet..Még ma kéne válasz, mert súlyos fenyegetőzéseket állított fel.

2014. jan. 5. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Súlyos fenyegetőzéseket állított fel? És atózt hogyan? :)


Ha veszélyben érzed a biztonságodat, testi épségedet, tegyél feljelentét a rendőrségen.


Amúgy meg ne foglalkozz vele. Mégis mihez kezdenél, ha megtudnád, hogy Kovács Bélának hívják és a Lenin út 666. alatt lakik? Megkeresnéd? Megvernéd? Ráuszítanád a bátyádat? Vagy a kutyádat?

2014. jan. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

atózt = azt.


Aki megfejti, hogyan sikerült így, ebben a formában elütnöm, kap egy sört.

2014. jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy olyan súlyos az ügy, hogy rendörségi ügy legyen belőlle , viszont kissé féltem a testi épségemet . Meg gyanusított, hogy kibeszélem xy-nak, mikor én még soha nem beszéltem ki senkit, mindent a szemébe mondtam mindenkinek. És csak a Keresztnevét árúlta el, amivel nem megyek sokra. Még iskolás vagyok, és olyanokat mondott, hogy elkap a suliban:D a szövege az illetőnek komoly volt, viszont maga az ember elég komolytalannak tűnt :D a többit nem részletezném mivel fenyegetett. De ehhez hasonló, a keresztneve alapján lány:D úgy , hogy kicsit megnyugodtam. Sértő szavakat is használt, és a fajtámmal szitkozolódott..
2014. jan. 5. 16:12
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha megtudnám az illető nevét, talán eszembe jutna amit állítólag tettem , de amúgy nem tettem semmit:D
2014. jan. 5. 16:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!