Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak/csin...

Szerintetek mit csináljak/csináljunk?

Figyelt kérdés

Van egy srác,aki már 4 hónapja bejön,és most végre összejöttünk. Van egy olyan ex-barátnője (nem is igazán az ex-e,mert nem jártak,hanem inkább csak kavartak),aki az összes barátnőjére rászáll,és nem hagyja békén őket. Engem nem igazán érdekel,hogy miket írogat nekem,meg miket terjeszt rólam,de azt már egy kicsit undorító dolognak tartom,hogy a haverjaim nevében írogat nekem névtelenül ask.fm-en,és hogy a barátaimra is rászállt. Már próbáltuk lekoptatni,de nem lehet.Tagad mindent,de tudjuk hogy Ő az.

Nagyon beteg...



2014. jan. 4. 17:50
 1/2 anonim válasza:
Nyilván azért csinálja ezt az ex,mert érez valamit a barátod iránt ,ezért szerintem a barátodnak kéne beszélnie vele, mondjuk megmondani neki, hogy akármit is akar elérni haggya abba , mert már mást szeret és ő nem tud ezen változtatni
2014. jan. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem egyertelmuen azert csinalja,mert meg mindig szereti a baratodat. Egyetertek az elso valaszoloval,eloszor teljesmertekben a baratodnak kell elbeszelgetnie vele es,ha akkor sem erti meg,akkor nyomjatok bele egy vodor szarba a fejet:D Viccet felreteve ha tovabbra sem hagy titeket/teged beken akkor alljatok ossze es ti is irogassatok neki masok neveben. Ne haragudj,mas otletem nincs:|
2014. jan. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!