Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan embert keresek aki...

Olyan embert keresek aki Mejibray rajongó, és jól ismeri a bandát! (? ) De tényleg olyant, aki mindent tud róluk kb.

Figyelt kérdés

2014. jan. 3. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Huha.. Mire vagy kíváncsi? Szerintem amúgy itt nem fogsz túl sok Mejibray rajongót találni, pláne olyat aki szinte mindent tud róluk, főleg hogy nem is adnak ki magukról sok infót. :)

Egyébként én rajongó vagyok.

2014. jan. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát igazából Miáról akarok kérdezni:D Tsuzuku meleg, de volt hogy megcsókolta koncerteken Miàt, ezèrt vagyok arra kíváncsi hogy Mia bi vagy meleg, vaagy csak fanservice?:D
2014. jan. 5. 15:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem Tsuzuku sem meleg. De amúgy minden színpadon történő meleg pillanat fanservice. :)
2014. jan. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de az, Ameblon is, meg tobb informacios oldalon is kint van hogy homoszexualis :<
2014. jan. 5. 16:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Kár! Bár mindegy, szerintem jól nézne ki egy pasi oldalán. :)
2014. jan. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen:D Bár engem Mia érdekelne :C
2014. jan. 5. 17:01
 7/10 Deidarafan99 válasza:
Thuzuku nem meleg..! Majdnem minden J-Rockkos lesmárolja a társát..!:) Vegyük figyelembe hogy: Subaru egyszer lesmárolta Kuinát... ( Royzból van ha nem ismernétek..!:)) De attól még Subaru és Kuina nem meleg..!:) Yo-ka lesmárolta egyszer Tatsuyát... ( Diaurából van..!:)) Attól még ők sem melegek..!:) Szóval nyugi..!:) MiA normális..!:) Csak azért smárolta le Thuzuku MiA-t mert a rajongók miatt hogy élvezzék a látványt..!:)
2014. aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szerintem bi. Van egy ilyen számuk is.

De elég csak ránézni MiA és Meto között van valami szerintem.

2014. nov. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
En kb. Minden lehetseges informaciot tudok roluk (bar lehet keson irok) szoval inkabb ha szeretnetek irjatok,mert eleg nagy butasagokat mondtok x3
2014. dec. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem köztünk találhatsz valakit, aki segíthet: [link]

Szívesen látunk köreinkben minden JRock rajongót! ;)

2015. jan. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!