Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én 17 vagyok és tetoválást...

Én 17 vagyok és tetoválást szeretnék milyent? (bovebben lent)?

Figyelt kérdés
Elosszor én egy pumára gondoltam a jobb lábamra, de várom a saját véleményeket is még olyan tetoválós oldalt ahol megnézhetem hogy milyen minták vannak még!! Elore is koszonom!!!
2009. nov. 29. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
én 18 voltam, mikor csináltattam. szerintem egy dolog a fontos:olyan minta legyen, amihez köt valami, ami jelent is valamit, ami rólad szól.
2009. nov. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
puma???Na akkor te leszel a "tizenvalahányadikezer" ember akinek ilyen tetkója lesz..Igaza van az előttem írónak.A tetkó egy életre szól,ezért a saját énedet,egyéniségedet kéne jelképezni.(legalábbis a tetkónak ez a funkciója)A tucat,divat tetkót hamar megfogod bánni...Ha nincs daját egyéni ötleted akkor várj még vele...
2009. nov. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, kötődés legyen!

Olyan helyre tetesd, ha lány vagy, ami titokzatos. Nem hiszem, hogy jól fog mutatni 10 év múlva a lábszáradon egy nonfiguratív, amikor is szeretnél elhelyezkedni egy adminisztrációs állásban, és kosztümben mész jelentkezni. Lány vagy?

Ha fiú vagy, akkor nyak, váll, hát, felsőkar. Persze igényes legyen és sexi.

2009. nov. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fiu vagyok, de olyan oldalak vannak ahol korulnézhetnék?? ha igen hol??
2009. nov. 29. 10:41
 5/8 anonim ***** válasza:
millió ilyen oldal van!!!! csak használni kéne a google-t és nem egyből mással kéne itt kerestetni tetkós oldalakat!!!!
2009. nov. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
NEM NEKED mondtam hogy keres olyan oldalakat, mert vannak olyanok akik segítenek az embertársain ha neked ez nagy munka akkor nem kell, mert biztos hogy majd akad valaki aki segít és ha nem az se baj(mert már ilyenek vagyunk)!!!
2009. nov. 30. 18:47
 7/8 anonim ***** válasza:
2009. dec. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
EHHH Ez jo de ilyet azt hiszem nem fogok!!!De azért koszi!!
2009. dec. 3. 20:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!