Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hánykor szoktatok lefeküdni,...

Hánykor szoktatok lefeküdni, felkelni, és mennyit szoktatok kb aludni? (és ha eleget alszotok, nem teljesítetek sokkal jobban akár a munkában, akár a tanulásban, bármiben? )

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Este 21:30-kor fekszek le aludni.Reggel 6:45-kor kelek.Kb 10 és fél órát alszok.
2009. nov. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2-kor fekszek délben kelek és egész nap álmos vagyok, semmire nem vagyok képes. Ha többet alszok még rosszabb, ha kevesebbet akkor nyűglődöm. -.-
2009. nov. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hétköznap reggel 6:30-kor kelek, és sajnos későn jutok ágyba, mert mindig húzom az időt.. Olyan este 11 és éjfél között szoktam általában lefeküdni. Kb 6 órát alszok, mert vagy tvzek, vagy gondolkozok még :) Hétvégén lefekszek olyan 1-2 körül (megjegyzem addig itthon vagyok, csak mindig, most van időm csináljuk meg azt meg ezt x)) és akár délután 2ig is alszok xD Kéttan gimibe járok, szerencsére elmondhatom, hogy az osztály egyik legjobb tanulója vagyok, és ugyanúgy teljesítek, mindegy hogy mikor fekszek le. Ha az anyagot megtanulja az ember akkor általában nem az alvatlansága miatt fog rosszabbul teljesíteni. Nem azt mondom hogy aludj két órát, mert reggel sokkal nehezebb felkelni, de az én teljesítményemet ez nem nagyon befolyásolja :)
2009. nov. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21:30-kor alszom el(ez fontos mert kit érdekel, hogy mikor fekszel el az a lényeg h kb mikor alszol el) és reggel 5:30-kor kelek, hát jah, jó sokat aludhatok...
2009. nov. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok bocs 23:30-kor alszom el sorry
2009. nov. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én mindig későn fekszem le, mert sosem állom meg, hogy ne nézzem a Family Guyt X3 ami sajna későn megy. Mire elalszom, éjfél körül járhat, hatkor pedig kelek is, és egész nap álmos vagyok. Hétvégén nincs FG, elalszom olyan tíz körül általában és kelek délelőtt 10-11 környékénXD
2009. nov. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Későn fekvő típus vagyok. Muszáj korán (6-kor) kelnem a suli miatt, de amúgy aludnék vagy 11-ig. :D

6-7 órákat alszok általában. Fáradtan azért nem tudok figyelni, mert fáradt vagyok (:D), viszont teljesen kipihentem sem koncentrálok jobban. :D

L/15

2009. nov. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Zümy ***** válasza:
Ha suli van általában olyan 21:45kor lefekszekm,olyan 11 körül elalszok (addig gondolkodok) és 6kor kelek szval kb.7 órát alszok. De ez nagyon ritkán van így:D:S kb.olyan 4-8 órát alszok. Ha hétvége van akkor olyan 11koe fekszek le aludni fél 1re elalszok és 8-9-10kor kelek:D
2009. nov. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én általában 11-kor fekszek, és akkor 8 körül már fölébredek, mert kialudtam magam. Sulis éveim során tapasztalatom, hogy csak akkor tudok figyelni órán, ha kialszom magam (8 óra alvás), ha nincs meg a 8 órám, akkor alig van értelme üldögélni a padban, és a szem lecsukódása ellen küszködni, délután szintúgy nem tudok tanulni, mert alig bírom tartani a fejem. A délutáni alvás pedig nem egészséges, mert akkor meg este nem tudsz elaludni.
2012. jan. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!