Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nincs TB-ém és sajnos terhes...

Dudus111 kérdése:

Nincs TB-ém és sajnos terhes lettem, nem tudom megtartni a babát! Igy is el fogják végezni az abortuszt?

Figyelt kérdés
2013. dec. 7. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
'sajnos terhes lettem' bazzzz mert gondolom ott se voltal, mikor terhes lettel...
2013. dec. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
31%

Megertem az aggodalmat, de en bizony meg meggondolnam a helyedben, hogy mi legyen.

Az eletben sajnos keves jo dolog van, es elhiszem, hogy neked most nagyon nehez.

Elvegzik igy is, penzert.

DE: a gyermeked mar most egy pici elöleny, megöletni öt nem etikus.

2013. dec. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elvégzik, csak ki kell fizetned.
2013. dec. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha szociálisan rá vagy szorulva, akkor kaphatsz kedvezményt, de fizetned kell az abortuszért.

Ha nem tudod eltartani,akkor az abortusz az egyetlen megoldás. Az ellenzők egyike sem fog neked segíteni a felnevelésben.

2013. dec. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De igen ott voltam,és terveztük is a babát már vettünk neki dolgokat is! De most váratlanul úgy alakult az életem hogy egyedül maradtam :( és nem tudom őt világra hozni még ha meg is szakad a szívem
2013. dec. 8. 09:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy tervezett babát el tudnál vetetni??? Jó, egyedül vagy, és nyilván ez a lehető legrosszabb...vagyis nem: az a lehető legrosszabb, amire készülsz?

Apuka mit tud róla? Együtt terveztétek, és otthagyott? Már az első trimeszterben vettél egy csomót cuccot, és most 12. hét előtt, vagyis pár hét alatt meggondolod magad, és mehet az oly várt gyerek a kukába???

Nemcsak pasit vesztesz így. A gyerekedet is. És önmagadból egy óriási nagy darabot... a lelked nagy részét...


Egyébként elvégzik, jó pénzért...

2013. dec. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Örökbeadás? Tervezett babával ezt szerintem nem lehet megtenni. Gondold át újra. Meg újra. És aztán újra...
2013. dec. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%

Itt valami nagyon nem stimmel! Vagy tervezett baba, vagy "sajnos terhes lettem", de hogy élő ember TB nélkül tudatosan nem megy bele egy vagyonokba kerülő terhesgondozásba és szülésbe, az biztos.

Mindegy is, te biztosan tudod, mi miért történt. Én csak a babát sajnálom.

2013. dec. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!