Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pecsétgyűrű készíttetés?

Pecsétgyűrű készíttetés?

Figyelt kérdés
Fiatal korom ellenére már régóta tetszenek a pecsétgyűrűk, na nem az a nagy,bumszli arany amit a cigányok hordanak előszeretettel. :) Most úgy néz ki lesz egy kis "fölös" pénzem arra a meghatározásra jutottam hogy csináltatok egyet! Sokat gondolkodtam rajta, eddig az már meg van, hogy milyen lesz a formája, de szerintetek mit lehetne rá rakni az elejére? Gondoltam egy árpád címerre vagy a nevem kezdőbetűjére (királykék alapon arany G vagy rovás G. Szerintetek melyik mutatna jobban? Esetleg egyéb ötlet?

2013. dec. 4. 21:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja igen és ezüstből lesz, ha lesz.
2013. dec. 4. 21:40
 2/4 anonim ***** válasza:
A királykék alapon arany G szerintem nagyon szép, bár nem tudom, hogy ha a gyűrű maga ezüst lesz, akkor az arany illik-e hozzá. Miért nem csináltatod inkább aranyból a gyűrűt is? Egyébként semmi baj nincs azzal, hogy fiatal korod ellenére tetszenek a pecsétgyűrűk! Nincs azzal semmi baj. Egyetértek veled :)
2013. dec. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az ezüst valahogy közelebb áll hozzam. Arany láncomat se hordtam, most meg csak egy gyűrűm van az is ezüst(sima karika). :)
2013. dec. 5. 18:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Királykék alapon az ezüst is szép. Nekem is karikagyűrűm van, görög mintás, ezüst.
2013. dec. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!