Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2éve meghalt nagyapám. Mindenn...

2éve meghalt nagyapám. Mindennél jobban szerettük egymást. Temetés után 1-2 alkalommal álmodtam meg a temetést újra meg újra. Két hete viszont megjelent álmomban nagyapám, magához ölelt megpuszilt, és azt mondta nem halt meg. Miért jelent most meg?

Figyelt kérdés
Nem tudom hova tenni ezt a dolgot. Nagyon sokszor jut eszembe és hiányzik.Ismerősömmel beszélgettem és kérdezte ha kívánhatnék mi lenne : én csak annyit mondtam hogy had ölelhessem meg,utoljára a papámat. pár napra rá jött ez az álmom...

2013. dec. 1. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez volt ébren a kívánságod, és az agyad álmodban "előhozta".
2013. dec. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Skywalker33 ***** válasza:

Halihó!


Nincs halál, értsük meg nincs halál.

Nagypapi jobban él mint valaha és szeret.

Akik szeretik egymást mindig együtt vannak!

Elég csak rá gondolnod.

Az álom Igaz és nagyapád csak vígasztalni akart mert nekünk nehéz itt lenn mert mi nem látjuk őket és azt hisszük elvesztek örökre.

De ők látnak és éreznek minket és nem aggódnának ha mi nem aggódnánk.

A nehéz érzéseid akadályozzák nagyapádat is, kérlek tanúlj az igazságról és békülj meg, nagypapiért pedig imádkozz az műszakilag segíti előre azokban a világokban.

Mindez IGAZ. Tanulj. Higgy!

T :)

2013. dec. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!