Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ettől lehet valami bajom?

Ettől lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Szedek egy Frontin 0,25 mg-os gyógyszert, és attól lehet bajom hogyha szívok rá füves cigit? Próbáltam már nem ez lesz az első. Vagy valami mellékhatása? Mert csak úgy abba se tudom hagyni a gyógyszer szedését mert ezt fokozatosan kell abbahagyni? A moralizáló szövegektől létszives kíméljetek! Köszi: 15/L
2009. nov. 21. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
a fűtől soha semmilyen körülmények között nem lehet bajod. ne parálj.
2009. nov. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak azért mert a frontin az egy nyugtató szorongásoldó gyógyszer ami az alkohol hatását fokozza, csak azt nem tudom h a fűnek is fokozza e. Miért nem írják rá?:P
2009. nov. 21. 14:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem gondolták volna, hogy lesz oylan hülye, aki füvet akar Frontinra szívni...
2009. nov. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy látom, hogy nem olvastad végig a szöveget amit kiírtam vagy csak túl nehéz egyes emberek felfogása?! Szerintem ha tudsz rá válaszolni akkor válaszolj az eredeti kérdésemre ha meg nem tudsz hozzá szólni akkor befogod a kicsi pofikádat... thx
2009. nov. 21. 17:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!