Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon büszke lenne-e az a...

Vajon büszke lenne-e az a kisgyermek, aki voltál, a felnőttre, akivé lettél?

Figyelt kérdés

2013. nov. 28. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, mert nem változtam meg, és a lehetőségeimhez képest két nagy célomat is elértem. Persze sok minden nem úgy sikerült, ahogy tervezte a kisgyerek, de azokért nem haragudna. :)
2013. nov. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MrPifta ***** válasza:
100%
határozottan! Amit el akartam érni az életben, azt megtettem! Az a felnőtt vagyok, aki gyerekként lenni akartam!
2014. jan. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert gyerekként nem láttam reálisan a képességeimet és a körülményeimet. Biztos nem lenne azzal megelégedve, hogy nem lettem világhíres író, meg nincs 27 évesen gyerekem.
2016. aug. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én se lennék büszke arra, hogy nem vagyok zseniális kutató orvos, mentségemre szóljon, abszolút diszfunkcionális családban nőttem fel, egy felmenőm sem volt épeszű.
2022. aug. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

@1 "Szerintem igen, mert nem változtam meg"

Mivan?? Erre te miért vagy büszke? Persze, te már kisgyermekkorodban is tökéletes voltál, amin bármi féle változás, csak ronthat... micsoda elszált pöcs.

2022. aug. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!