Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az egyik oldalon olvastam...

Andii0308 kérdése:

Az egyik oldalon olvastam hogy "Klaroline endgame" azaz vége. Most ez télleg igaz?

Figyelt kérdés
Persze erre a kérdésre csak az tud válaszolni aki nézi a Vámpírnaplókat! Nagyon örültem volna ha Klaroline összejön és ti?

2013. nov. 27. 17:22
 1/8 A kérdező kommentje:
tényleg*
2013. nov. 27. 17:28
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom...Nem sok esélyt látok már ennek a párosnak..Igaz én Kayley-s vagyok, vagy Hlaus-os én nem tudom h írják :DDD
2013. nov. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
82%

Attól függ melyik évadra gondolsz Caroline Vámpírrá vállasa után vagy előtt re gondolsz??????


Matt-el jön össze a 2. évadban de utána Klaus-al is összejön a 3. évadban

2013. nov. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Caroline sose jött össze Klaussal..:D (sajnos :/)

És mivel az Ősiek tovább álta New Orleansba, így nem sok esélyt látok arra hogy összefognak valaha is jönni :/

2013. nov. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akinek van facebookja az ezt a képet nézze meg [link] erre gondoltam, mert egyik Spoiler szerint Klaus vissza megy valamelyik részben Mystic Fallsba és Caroline lessz az első akit meglátogat (ahogy olvastam)
2013. nov. 30. 14:02
 6/8 anonim válasza:
100%
Klaus tényleg visszamegy a 100. epizodban ami az 5.évad 11. része :D és remélem h összejönnek :)
2013. nov. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, most már két külön sorozatba mentek ezek a szereplők, de még akár találkozhatnának is megint, mivel a szereplők, pl Tyler is átjárhatnak a másik sorozatba. De én a magam részéről amúgy nem sok esélyt látok rá, hogy lesz még "Klaroline".
2013. nov. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Az endgame tudtommal épp azt jelenti, hogy összejönnek a végén. Viszont azt gondolom, ezt akárki írta, nem tudhatja, mi lesz a végén. Szóval nem tudni, mi lesz. Mindenesetre Caroline extra idegestítő és én speciel nagyon nem szeretném, ha összejönne Klaus-szal. Bár mindegy is, a The Originals-t nem nézem. (Egyelőre, lehet, hogy fogom.)

De am sincs sok esélyük, kezdve azzal, hogy külön sorozatban vannak, és szerintem ez a csók jelenet a 5x11esben csak arra volt jó, hogy a klaroline-osok örüljenek egy kicsit, de nem akarják összehozni őket, viszont egy kicsit muszáj volt a legtöbb rajongó kedvére tenni. Ez kicsit szemétség is velük szemben , mert ezzel csak húzzák az agyukat, mondjuk engem nem zavar, de sztem nem szép dolog. Viszont még mindig nem értem, miért rajong mindenki ennyire értük. Szerintem a nézők 90%a minimum klaroline-os. De totál nem értem. A két színész közt van kémia, ez oké, ezt belátom, de ettől függetlenül ha csak a karaktereket nézzük, ők nem illenek össze. És caroline iszonyat szemét volt klaus-szal többször is. Nem mintha, ő egy szent lenne, tudom, hogy nem az, és rebekah-tól meg is érdemelné, hogy így vagy még sokkal rosszabbul is viselkedjen vele (rebekah helyében én iszonyatosan gyűlölném), de nem caroline-tól. Akinek 5x (és nem 2x, ahogy ő mondta) megmentette az életét. És ő hogy hálálta meg? Úgy hogy, beszólt neki az apjával kapcsolatban, amikor épp elég szörnyű lehet, hogy akit az apjának hitt sose szerette, és 1000, nem csak néhány, hanem 1000 évig üldözte és meg akarta ölni. Bele gondolt már valaki, az milyen lehet. Én 22 éves vagyok, úgyhogy ennek az időnek elképzelni se tudom a jelentőségét. A másik, ami talán még rosszabb, hogy Kol-t egyszerűen csak összeégett, ijesztő holttestnek nevezte Klaus jelenlétében, aki a testvérét veszítette el, bárhogy is nézzük, bármilyen is a viszonya Klaus-nak a testvéreivel. Klaus helyében nem hogy nem akarnék összejönni vele, de meg is ölném. Mármint, nem, ez nem helyes, én nem ezt tenném, de ha én ő lennék, ha úgy gondolkoznék, ahogy ő, akkor azt tenném. Különben, ő se szerelmes Caroline-ba, csak a megszállottja. Egyszer csak eldöntötte, hogy odavan érte, és azóta ez van, de ez nem szerelem.

2014. jan. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!