Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 éves fiú vagyok,9 éves...

16 éves fiú vagyok,9 éves koromban kezdtem cigizni. Halodtam már hogy ezért, leáll a növés! 16 éves vagyok 160-cm 45-kilo vok! Szerintetek bajvan?

Figyelt kérdés

Álitolag beállt a növésem!

Leszokok megugrik a növésem?

7 év után kicsi nehéz lenne :)

Valami tanács?



2013. nov. 22. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nos, az agyad növekedése egészen biztosan leállt - a helyesírásod alapján kb. akkor, amikor rászoktál a cigarettára.


Attól, hogy leszoksz, már nem nagyon fog ez változni, szívj nyugodtan tovább.

2013. nov. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szokjal le az segiteni fog
2013. nov. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

00:33

Majd beszartam a nevetéstől!

Máshol tombold ki a gyermekkorod!

2013. nov. 23. 01:24
 4/5 II.Dartheon ***** válasza:
nézd srác, 16 vagy, a serdülés már nagyban beindult. ha most azonnal le is teszed a cigit, hááááááát.. lehet még van esély rá, igen, de úgy gondolom túl korán szoktál rá.. de miért okozná a cigi szívása a növekedés elmaradását? nem értem...
2013. nov. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sztem hülyeség én 16-évesen kezdtem el cigizni pontosan azért, hogy ne legyek magasabb persze sikertelenül. most éppen 190 cm magas vagyok, és letetem a cigit, mert nem láttam értelmét. és nem akarok tüdőrákban meghalni.
2013. nov. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!