Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » ! Fontos! Férfi Indián nevekre...

! Fontos! Férfi Indián nevekre lenne szükségem! Gyűjtő munkát végzek. Hol találok? Ti tudtok?

Figyelt kérdés

Igazi Indián nyelven..

Pl.: Nehuan- jelentése: erős Mapuche nyelv család..

Nekem nincs szükségem arra milyen ny.cs-be tartozik, csak neveket szeretnék, az sem baj ha nincs meg a jelentése, akkor valahogy megszerzem, a lényeg, hogy írjatok!!!!


2009. nov. 19. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
google.hu
2009. nov. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ohh na ne mondd már?? Légy oly szíves írd már be a googleba és légyszives linkelj be nekem olyat ami tényleg jó találat!! Szerinted nem evvel csesztem el a napjaimat, hogy googleztam??! Nem vagyok f.jankó, hogy csak kiírom a kérdést és várom, hogy az ölembe huppanjon a válasz! Én ugyan úgy keresem és ha megtalálom akkor kiírom, hogy köszi, de már megvan!

De azért köszi szépen ezt a nagyon tömör, információ dús, érdemleges, pontos, szép, jó választ!

2009. nov. 20. 17:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Parancsolj, kb. 4 percembe tellett. Előző voltam
2009. nov. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2009. nov. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Én nem találtam! Angol oldalakon nem kerestem mivel, nem tudok olyan precízen angolul.. De megoldom! Nagyon köszönöm, óriási segítséget nyújtottál!!! :)

Sajnálom az előzőt.

2009. nov. 20. 19:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit, előbb is rákereshettem volna, mint hogy beírom a google-t. Örülök, hogy segítettem! :) És sorry mégegyszer.
2009. nov. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!