Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A suliban mindenki azt mondja,...

A suliban mindenki azt mondja, hogy gót meg emo vagyok, pedig ez nem igaz! Egyszerüen csak fekete ruhákat hordok, de attól még nem vagyok se gót se emo! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 19:09
 1/4 anonim válasza:
72%
Szia! szerintem hagyjad a többieket, vagy ha már sokat szekáltak emiatt, akkor vágj vissza, hogy pl. rocker vagy, nem emo, és gót, úgyhogy ez nem talált, vagy olyasmit hogy a fekete a kedvenc színed, nem vagy depis meg minden de akkor is ez tetszik a legjobban, és miért ne hordhatnál olyat, ami neke tetszik a legjobban? nehogy már a többiek határozzák meg hogy milyen ruhát viselj! soksikert! :)
2009. nov. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Szija!

Csak ugyanezt tudom mondani, sz*rd le már őket, egyszerűen az ilyen gyengeelméjűeknek mindenki "gótos" meg "ímáós" meg "rokkos", akik feketében vannak. :D Én sem járok mindennap színesben, van amikor totál feketében vagyok, másik nap meg mint akire ráborult a szivárvány... :D És ezek alapján egyik nap emós vagyok másnap rokkos. :D Tök vicces, GOA-t hallgatok. XD Szánalmas az ilyen, ne foglalkozz velük, olyan legyél amilyen te akarsz lenni, öltözz úgy, ahogy neked jó, és mondjanak csak bármit, akik ismernek, tudják, hogy milyen vagy, és sztem ez a lényeg! :)

Üdv. :)

2009. nov. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Hiába fogsz visszapofázni, akkor is emo maradsz. Vagy változtatsz magadon (bár akkor is emonak leszel elkönyvelve) vagy hallgatod nap mint nap a szép véleményeket. A mi osztályunkbavn is van egy gyerek, akit emosnak hívunk, pedig állítása szerint nem az. Tőlünk aztán női ruhában is járhat, akkor is emos marad.
2009. nov. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 Már bocsi a kifejezésért, de hüly3 vagy b@zm3g!

Attól még hogy fekete ruhába jár valaki, vagy ha esetleg emosan öltözködik, attól még ugyan úgy lehet jó ember nem?

2022. szept. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!