Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vannak a derekamon és a...

Miért vannak a derekamon és a combomon piros csíkok? Olvasd alul.

Figyelt kérdés
Körülbelül fél éve vettem észre hogy a combomon, a popsim alatt van pár piros csík..Nem tudom minek nevezhetném őket. Gondoltam a sok ülés miatt jöttek elő, de nem múltak el. Később két oldalt, a csípőm hátsó tájékán is elő jöttek ezek a pirosas csíkok.. Valakinek van ötlete hogy mi lehet ez és hogy mit tudnék vele kezdeni? Nagyon aggasztó nyáron amikor fürdő ruhába vagyok és látszanak ezek a csíkok.. :(

2013. nov. 21. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Én arra tippelnék, hogy "terhességi csík". Nem nőttél vagy híztál mostanában? Attól lehet ilyen, hogy nem tud elég gyorsan nőni a bőröd és "nem férsz a bőrödbe":D Kezd el hidratáló krémmel kenni és elmúlik, vagy legalább nem lesz rosszabb.
2013. nov. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Terhességi csík :D Ez kicsit viccesen hangzik xd Hisz nem vagyok és voltam még terhes..xd Egyébként valóban felszedtem pár kilót az utóbbi időben.. :( Hidratáló krém alatt mit értesz? Egy sima krém is megfelelne erre? Lehet most hülyének nézel, csak nem szoktam magam krémekkel kenegetni ezért nem tudom! :)
2013. nov. 21. 18:49
 3/7 A kérdező kommentje:
És megnéztem neten, teljesen úgy néz ki mint a terhességi csík! :/
2013. nov. 21. 18:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bármilyen hidratáló krém jó. Eladó biztos tud segíteni ha nem találsz:) Szerintem drogériában és gyógyszertárban is vehetsz. Amúgy ilyenje bárkinek lehet, bátyámnak is van terhességi csíkja:D
2013. nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Van itthon végül is egy krémem.. megpróbálom azzal kenegetni hátha nyárra halványodik valamennyire.. Olyan kellemetlen :/ Arra meg sajnos nem tudnék költeni hogy direkt erre vegyek valami olajat vagy krémet..nem engedhetem meg magamnak.. :/
2013. nov. 21. 19:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Általában a gyógyszertárakban lehet nagyon olcsón venni márkátlan krémeket, szóval egy próbát megér, hátha van valami:) Nincs mit:)
2013. nov. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nos jópár hónappal később írok ide, használtam drága olyan krémet ami kimondottan jó erre is de semmit nem használt..bevallom idén nyáron a strandra sem mertem kimenni emiatt..egyszer sem voltam strandon idén, rettentően szégyenlem, mindenki azt mondja hogy milyen szép vagyok de senki sem tudja hogy van ami elcsúfít engem is.. :(
2014. aug. 26. 14:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!