Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyert mostanában valaki a...

Nyert mostanában valaki a Zepter nyereményjátékban?

Figyelt kérdés
Ma felhívtak, hogy 18.000Ft értékben nyertem egy edénykészletet.Valaki átvette már az ajándékát? Vagy csak átverés...?
2009. nov. 19. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Én "nyertem", de ahhoz, hogy megkapjam, el kellett volna menni egy kétórás előadásra. Inkább nem kértem belőle, vagyis a kérdésedre nem tudok megnyugtató választ adni, mert hogy valóban mit kaptam volna, sose derül ki.
2009. nov. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
csak szólok, de mindenkit felhívnak. anyósom zepter mániás, van egy rakás vacakja és valamiért az a fura dolog történik, hogy legalább kéthavonta ő a nyertes. akárcsak a nagyanyám. kicsit fura, nem? sőt, anyósom még a párom számát is megadta nekik, erre őt is felhívták, hogy nyert. úgy elküldtem őket a 3.telefon után(már elsőre is mondtuk, hogy nem érdekel), hogy szerintem leégett a nő haja telefonon keresztül.
2009. nov. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!