Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A moziban szigorúan betartatjá...

A moziban szigorúan betartatják a szabályokat?

Figyelt kérdés
szóval ha még nem vagyok 18,barátom viszont igen és szeretnénk megnézni valami romantikus filmet,esetleg horrort,akkor beengednének? vagy a korhatárt betartatják?:S
2009. nov. 18. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
13 vagyok és haveromma aki szintén 13 már betuntunk menni 16 os filmre egy kis könyörgés után :D
2009. nov. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szánalmas, könyörögni valakinek csakazért hogy megnézhess egy filmet ami nem véletlenül nem neked való?
2009. nov. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 14 vagyok, és 16-os filmre is beengedtek.

Van egy ismerősöm, az is egy 14 éves csaj, ő kap ingyen mozi jegyeket.(kicsit szemétség, de ez van)

Ő az ingyen jeggyel simán bemegy 18-as filmekre.

De ha kasszánál kérte volna a jegyet, akkor lehet hogy nem mehetett volna be.

Csináljátok meg, hogy a barátod megveszi a két jegyet, és majd bementek.

2009. nov. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

és olyankor nem ellenőriznek ? :)

mármint hogyha mondjuk előre megveszi barátom a jegyet.

és ezt pontosan hogyan is kell? odamegyünk,megveszi a jegyet,addig én félreállok,aztán odajön hozzám,oda adja a jegyet és besétállunk? :D nem fogják nézni?:) nem tudom hogy működik.őszintén megvallva nem voltam moziban :D

2009. nov. 18. 19:07
 5/8 anonim ***** válasza:

19:02-es vagyok


Hát, nálunk itt a környéken úgy van, hogy pl. megveszi a barátod a jegyet, te addig megvárod. De ha diák jegyet kértek, akkor nálunk van, ahol elkérik a diákot is, de nem minden helyen.

Na, ő megveszi, és amikor már be lehet menni a termekbe, akkor ott áll általában egy emberke, aki elveszi a jegyet, letépi azt a részét, amit le kell, megmutatja, merre menjetek, és melyik terem a "tiétek". Akkor leültök a helyetekre, és megvárjátok, amíg elkezdődik a film.:)

2009. nov. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én Kecskeméten élek, lány vagyok tölem a moziba soha nem kérdezték hány éves vagyok ..pedig mindig fiatalabbnak néztem ki a koromnál,és hetedik osztályosan is simán néztem az osztálytársaimmal a kör cimü horrorfilmet a moziba,meg más filmeket is.Pl:csajok a csúcson2-öt ...ilyeneket.Szerintem senkit nem érdekel hány éves vagy,csak vegyék a jegyet...
2009. nov. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát, személyit nem kérnek, de ha nagyon látszik, hogy még nem vagy 18, akkor nem engednek be.
2009. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hát az nem látszik rajtam,h. nem vagyok annyi :) mindenki pár évvel idősebbnek néz :)

köszönöm

2009. nov. 18. 22:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!