Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék minecraft...

Angyal200 kérdése:

Hogyan tudnék minecraft klienst készíteni? [ingyen]?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam vele de.nem ment ezért hozzátok fordulok segítségül.

2013. nov. 17. 10:00
 1/10 Br3nor válasza:
Erős java programozási tudással. Ha az megvan akkor decompile-olsz egy meglévő klienst és abból már ki lehet szűrni mi mit csinál, aztán csak át kell alakítani az ízlésed szerint, de ehhez már tényleg nagyon kell hozzá érteni. Pár hete elkezdtem foglalkozni mod írással, de ebbe még én se mernék belevágni egyenlőre :)
2013. nov. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Saját klienst tilos csinálni, illegális, a minecraft a mojang copyrightos cucca, nem lehet módosítani, persze ha pénzt nem kérsz érte akkor nem foglalkoznak veled, de attól illegális..
2013. nov. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem, hát akkor köszönöm szépen mind kettőtök válaszát!
2013. nov. 18. 16:48
 4/10 Joel03 válasza:

mi az hogy ezért büntetnek vagy ilyesmi? és az lazuritcraft meg a empirecraft meg a ttcraft meg a mestermc-t is megbüntették????



elöszőr kell egy minecraft laucher mert az a demo amit el kell inditani és kell 7 zip program hex program meg java eclipse és indulhat a kliens készités!!



elöszőr nyisd meg a minecraft lauchert és azután keresd meg a minecraft mappát ott a net mappát keresd. Tovább nem tudom!!mivel én is csak probáltam de a chen nyelv tanulás oldalon meg keresheted!! szia

2013. nov. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Attól a minecraftot módosítani és más néven kiadni, főleg ha MCP-vel van csinálva illegális..


És mivel MCP nélkül esélytelen módosítani a minecraftot nagyon valószínű, a felsorolt minecaftok MCP-vel van csinálva-


MCP oldaláról idézve:


"You are not allowed to:


Release Minecraft versions or modifications that allow you to play without having bought Minecraft from Mojang.".


Egyébként semmi HEX cucc nem kell, az az android apk visszafordításhoz kell.....


A minecraftot MCP-vel lehet visszafordítani...

2013. nov. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem.Hát,én is láttam a cseh nyelves oldalon de sajna mikor elindítom a kész klienst akkor semmit se hoz be.És azt hogyan vagy melyik mappában lehet azt át irni hogy ott van mikor belépünk a minecraftba és jobb alul ott van hogy Copyright mojang..... átirni xy ra??
2013. nov. 20. 16:51
 7/10 anonim ***** válasza:

Na épp itt kezdődnek a jog sértések....

De mindegy, egyáltalán tudsz java-ban programozni?

Mert ide kellene, eléggé...

CTRL+F, beírod "Copyright Mojang AB" és kiadja, hogy hol van a kódban...

2013. nov. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát konkrétan az nem jog sértés hogy készíteni szeretnék egy klienst az lenne a jog sértés ha pénzért adnám el de mind1,na nem szeretnék ezzel elkezdeni egy vitát.Igen van programozási tudásom.
2013. nov. 22. 18:37
 9/10 anonim válasza:

Ne foglalkozz velük.

Nem jogsértés. Ha minden egyes tört Minecraft kliens jogsértő lenne, nem lenne csak tizedannyi minecraftos.


Én nem tudok klienst írni, de engem is érdekel a dolog.

Viszont én nem olyant akarok mint a sima, hanem egyedi ablakból indulót.

2014. okt. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
illegális
2020. dec. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!