Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért járnak az emberek az...

Miért járnak az emberek az önismereti kérdésekre sajnáltatni magukat?

Figyelt kérdés
Kicsit már idegesítô. Unatkozó hülye kis p'csák "jajj hogyan öljem meg magam", meg a 13 évesek "szakított velem a pasim mit tegyek" kérdései.
2013. nov. 9. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a része amit írsz tényleg eléggé retaldált dolog, na meg az ottani válaszolók se semmik. De még rosszabb amikor egy 30-ashoz közeli illető kérdez meg olyat amiről simán tudni kéne döntenie. Na jó vannak tényleg olyanok amiknél én is csak állnék hülyén hogy na most mi legyen.

Amúgy az még szerintem annyira nem vészes ha egy 13 éves kérdezi, ebben a korban én is tudatlan voltam, mondjuk sok mindenben most is, de nem gondolom hogy félinfók megosztásával egy teljesen ismeretlenre kéne hallgatnom aki másokkal van elfoglalva folyton. Szerintem mindenki ismeri az életből is a megmondó, tanácsadó típusú embereket. Na ők 90%-ban szintén az életben bukott emberek. Sikeresebb embertől tanácsot elfogadni viszont értelmes dolog, csak itt sokan csak magukat hiszik annak.

Az öngyilkossági kérdések meg aztán tényleg olyan dolgokról szólnak amiknél sokkal rosszabbat át fog élni, bár egy idő után nem is tartja fontosnak.

2013. nov. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem kell olvasni a témakört. Ennyi.
2013. nov. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Vannak olyanok, akiknek tenyleg komoly problemai vannak, es ez nincs korhoz kotve.

Egy 13 evesnek is siman lehetnek akarmilyen bajai, pl csaladi konfliktusok, rossz neveles, akarmi..

Es nem hinnem, hogy ilyen kerdeseket feltesznek, hogy hogy oljek meg magukat, mivel azt automatikusan torlik.. De ha zavar, akkor ne olvasd az onismeret kategoriat, es nem hergeled fel magad. Szerintem.. :)

2013. nov. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze, nekem nem is a komoly kérdésekkel vannak bajaim. Csak azt utálom amikor vki feltesz egy kérdést, kapja rá a válaszokat és lepontoz mindenkit, akinek a válasza nem tetszik neki. Csak a magukét fújják, due akkor mi a francnak teszik fel a kérdést? Amúgy nem törlik le as öngyilkosságra vonatkozó kérdéseket, van egy csomó...
2013. nov. 12. 15:45
 5/5 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákért bocsi, elég szar telóról írok.
2013. nov. 12. 15:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!