Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már, hogy kellemetlen...

Volt már, hogy kellemetlen szituációban nem tudtad abba hagyni a nevetést?

Figyelt kérdés
nekem már volt és nagyon rossz volt
2009. nov. 16. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hú, nekem is volt, nagyon sz*r:S :D
2009. nov. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt már ilyen... nemrég például a suliban, egy órán történt valami vicces, nevetett az osztály, és én meg nem bírtam abbahagyni... Hát végül halkabban (próbáltam) nevetni, de így is mindenki hallotta.
2009. nov. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt, utálom..

Barátnőmmel voltunk egy előadáson, március 15-i előadás volt azt hiszem. Ment a Himnusz, neki pedig eszébe jutott egy régi közös emlékünk még általánosból. Elkezdett nevetni, én is, és nem bírtuk abbahagyni. Mindenki minket nézett, csitítgattak, de hiába akartuk, nem tudtuk abbahagyni.

Eléggé ciki volt, és nem is akartam nevetni, de nem bírtam megállni. :D

2009. nov. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van, amikor suliba a barátnőmmel alkapjuk a röhögő görcsöt.. akár ora van, akár nem :D

17/L

2009. nov. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer régen azzal hülyültünk a haverommal, hogy az egyik barátunk anyukája 67-es balettcipőt hord. Nem tudom már, hogy honnan szedtük ezt a marhaságot. Egyik nap éppen hozzájuk csöngettünk be, ki akartuk hívni focizni. Anyukája nyitott ajtót. Csak annyit tudtam mondani, hogy "Csókolom..." és elkapott a röhögőgörcs, eszembe jutott a 67-es balettcipő. Nem is bírtam abbahagyni. :D Ő meg szegény csak állt és nézett és nem értette, hogy mit röhög rajta ez a hülye kölyök a küszöbükön. :D
2009. nov. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen suliba ,alig bírtam abbahagyni :P
2010. júl. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!