Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az fair amit...

Szerintetek az fair amit csinált a matektanárom? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
8..os vagyok és a mozgásos, keverékes, munkavégzéses szöveges feladatokat vesszük.TZt irtunk és A meg B csoport volt. Én a B be kerültem.. nem vagyok rossz tanulo mindig 5ös voltam matekból. A tanár az A ba olyan szöveges feladatokat rakott amit vagy 6szor átbeszéltünk vagy házi volt. Én azoknak szinte kívüről tudtam a levezetését. A B-be meg olyanokat rakott amire csak igy néztem.. 3 ból egyet tudtam megcsinálni. Leírtam a feladatokat és szünetbe odaadtam egy matekzseni gyereknek. ŐSEM TUDTA MEGOLDANI!! Az én csoportomba senki sem tudta megcsinálni a feladatokat..

2013. okt. 28. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha senki sem tudta megoldani a feladatot és jó fej, akkor ki fogja venni(legalábbis nálunk így volt)
2013. okt. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez egy tipikus szakmai hiba.

(Én is matektanár vagyok...)

Itt az szokott előfordulni (velem is), hogy odafigyelve, aprólékosan összerakok egy A csoportot, majd nem akarom ugyanazokat a feladatokat a B csoportba is más számokkal betenni.

Viszont nem mindig van olyan ötlet, hogy másfajta is legyen, de ne legyen nehéz. Ha nem szánok rá elég időt, vagy későn kapok észbe, hogy kell B csoport is, akkor ez a helyzet áll elő.

Én úgy védem ki ezt a helyzetet, hogy egy kész A csoportot szétdobálok, azaz a felét a B csoportba teszem. A kiegészítő feladatok így ide is oda is jutnak, vagyis kb. azonos szintű lesz a két csoport.


Egyébként inkorrekt, ha ekkora különbség adódik...

2013. okt. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!!
2013. okt. 29. 11:27
 4/4 Tom Benko ***** válasza:
Éppen ezért nem rakok be dolgozatba órán megtárgyalt feladatokat. Egyébként nem volt 100%-ig fair, bár nem ártana mutatni feladatpárokat, hogy össze tudjam hasonlítani.
2013. okt. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!