Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a jobb fém...

Szerintetek melyik a jobb fém vagy műanyag szíjas karóra?

Figyelt kérdés
Nem tenném ki nagy igénybevételnek csak hétköznapi használat meg néha egy úszás, de hosszú távra venném.
2013. okt. 27. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:

hát ha úszol, akkor a fémet jobb ha kizárjuk... hiába rozsdamentes, akkor sem tesz jót neki

meg amúgy becsípi a szőröket, én nem szeretem:D


műanyag, vagy bőr szíj a jó:P rajtam fürdés kivételével mindig rajtam van az óra, még ha alszom is, vagy medencében, tóban, folyóban vagyok is.. az alvásnál sem lenne előnyös egy fém óra, mert csörög, nehezebb és hideg:D

szóval műanyag, vagy bőr, de inkább műanyag, az könnyen tisztítható és nehezebben szakad

2013. okt. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az úszni nagyon ritkán szoktam de akkor órában és ezért írtam oda.
2013. okt. 27. 12:38
 3/5 A kérdező kommentje:
És nekem már sok müanyag szíjas órám volt mindegyiknek fél év után elszkadt a szíja.
2013. okt. 27. 12:40
 4/5 anonim ***** válasza:
mondjuk nekem is..:D
2013. okt. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dirtboy ***** válasza:
ha tartós és elegánsra vágysz akkor fémszíjasat,ha a kényelem a legfontosabb akkor fém kizárva már csak a súlya miatt is meg amúgy is az merevebb,kicsit jobban kelé rá ügyelni hogy ne karcold stb.
2013. okt. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!