Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon megbántam, hogy nem...

Nagyon megbántam, hogy nem mentem bulizni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy visszaforgatnám az időt..Délután hívott egyik barátnőm bulizni, de én azt mondtam, hogy este megyek.Este pedig a szüleim nem engedtek.Pedig ez egy nagyon jó buli lett volna és nagyjából az egész osztály ott van és nem tudom mit tegyek, most olyan elveszett vagyok.Azért nem engedtek mert minden hétvégén részegen mentem haza és egyszer haza sem értem, mert egy sikátorban ébredtem és össze-vissza kerestek mire hazamentek.Félek hogy mindenki csúfolni fog hétfőn, hogy de béna vagyok hogy mindenkinek mondtam hogy berugunk és iszunk meg bulizunk meg minden és ez így nagyon ciki!Ti megértitek a szüleim aggodalmát?Ez nevetséges!Ráadásul ott van egy fiú a suliból akinek tetszek és ő sem közömbös nekem és ez jó esély lett volna.. a suliban nagyon keveset tudunk beszélni és így ez olyan rossz.Mindenki lúzernek fog tartani, mit mondjak mindenkinek?Ki fognak nevetni.Jajj annyira rossz érzés meg minden tudom hülye kérdés de vigasztaljatok meg megölöm magam :(( Több ilyen buli nem lesz!!

2013. okt. 18. 22:37
 1/6 anonim válasza:
Egyél dinnyét.
2013. okt. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj el szarni.
2013. okt. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nőlj fel!
2013. okt. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
verd ki
2013. okt. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Eljátszottad a szüleid bizalmát... A szüleid helyében én sem engedtem volna meg, hogy elmenjél bulizni. Gonosz a világ és nagyon nagy bajod is lehetett volna ha lerészegedsz és egy sikátorban ébredsz. Gondolj bele mi lett volna ha elmész! Valószínűleg megint piálsz egy csomót és lehet, hogy az a fiú ezt látja és nem is érdeklődne többet nálad. Biztos lesz más alkalom arra, hogy szórakozz, nem kell elkeseredni. Ha máskor nem részegen mész haza, és bebizonyítod, hogy tudsz vigyázni magadra, akkor elfognak engedni.
2013. okt. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Menj el a henteshez, vágass vele fél kiló kaktuszt, edd meg, utána pedig nézz Barátok köztöt.
2013. okt. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!