Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek most mi baja...

Szerintetek most mi baja lehet? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a gondom hogy van egy jó barátom és hát tegnap haza kellett mennem mert rosszul voltam és hánytam is a suliban. Ma elhívtak hogy menjek el sétálni mondom ha nem leszek rosszul megyek(mert még reggel lázas voltam és hánytam is). A barátom is ott lenne gondoltam hogy beszélek vele mert egy órával a találkozás előtt rosszul voltam még mindig rosszul vagyok és hogy nem megyek. Azt mondta őt nem érdekli hogy hova megyek és hova nem. Megkérdeztem tőle most mi baja velem? Azt mondtam hogy az hogy nem bírok bemenni suliba és megérti hogy reggel rosszul voltam de akkor is elbírnék menni velük sétálni. Mondtam neki hogy pont azért akarok veled beszélni hogy nem megyek mert belázasodtam. Mondta hogy akkor miért nem tudom azzal megbeszélni aki hívott. Mondom mert most nincs fent és mivel te mész elmondanám neked de már mindegy mondtam neki vagy látja vagy nem. Azóta nem írt vissza de fent volt nem tudom miért lett hirtelen ilyen ellenszenves és félek hogy nem fogok vele kibékülni. Erről nektek mi a véleményetek?Előre köszi.((tudom jobban megfogalmazhattam volna csak rosszul vagyok és hát nem "vág" az eszem))

2013. okt. 11. 14:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!