Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Barátomnak Karácsonyra falinap...

Barátomnak Karácsonyra falinaptárt szeretnék adni a közös fényképeinkkel. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Nem én csinálom meg, mert én nem tudom, hanem van ilyen "bolt", ahol ilyet csinálnak. Kb. mennyibe fog kerülni? Milyen képeket tegyek bele? Közös kép az biztos, de minden hónapban külön közös kép vagy legyen olyan, amikor csak Én vagyok rajta meg olyan is, ahogy csak Ő? Mi a véleményetek? Jó ajándék lenne?
2009. nov. 8. 16:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ötletes ajándék... ha gondolod nagyobb papírboltokban lehet kapni ilyen elkészített csomagot amire csak rá kell nyomtatnod a képet meg a megfelelő hónapot...


szerintem legyenek olyan hónapok is amin nem vagytok rajta mind a ketten... :) egyébként én úgy tudom h nem annyira drága, de bolt függő is...

2009. nov. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!