Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan szám, amitől félsz,...

Van olyan szám, amitől félsz, esetleg különleges erőt tulajdonítasz neki?

Figyelt kérdés
Olyasmi mint, hogy a babonások félnek a 13-as számtól, esetleg valaki a 666-tól, de ottvan még a 23 is.
2009. nov. 8. 04:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A black sabbath lemezeket nem szívesen hallgatnám meg. Olvastam egy különös történetet az egyikkel kapcsolatban,

(ezzel: [link] messze elkerülöm ennek a zenekarnak az összes zenéit.

2009. nov. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2009. nov. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a kedves kérdező a számokra gondolt(56, 47 stb.):)
2009. nov. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
a 3-as ritka pozitív kisugárzású szám, pl. ott van, az Atya, Fiú, Szentlélek is..
2009. nov. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

09:45


milyen történet? o.O

2009. nov. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
félni nem félek! de a hármas szám számomra nagyon különleges!:)
2009. nov. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Na tényleg milyen történeeet???
2009. nov. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

9:45-ös vagyok, a történet tulajdonképpen egy levél, amit egy lelkészhez címeztek, íme:

"Az egész úgy kezdődött, hogy 16 éves koromban meghallgattam a bátyám egyik rocklemezét. De ez nem akármilyen lemez volt ám, hanem rendkívül démonikus zene! A Black Sabbath zenekarról van szó, a borító tetején a 666-os szám szerepelt, alóla pedig egy démonszerű lény pislogott ki. Az album belső borítóján egy férfi feküdt az ágyban, és körülötte jó pár démon (legalább 6 vagy 7), mintha éppen lecsapnának rá. A férfi arca eltorzult a fájdalomtól. Csak egyszer vagy kétszer hallgattam meg a lemezt, de az is túl sok volt. Egyik nap valami nagyon furcsa hangot hallottam abból a szekrényből, ahol a lemezjátszó állt. Amikor odanyúltam, és ki akartam nyitni az ajtót, egy erő ment belém, vagy ment át rajtam, és hátralökött. Nagyon határozottan érezhető erő volt, biztos vagyok benne, hogy valamiképpen a démonokkal állt összefüggésben. Az ötlött fel bennem, hogy rejtsem el az albumot, hogy senki ne dobhassa ki – nyilván ez a gondolat is a démonoktól volt. A mai napig nem bírok visszaemlékezni rá, hová rejtettem, pedig imádkozom is azért, hogy jusson eszembe. Attól a naptól fogva az életem maga a pokol! Ezek a démonok rám vetik magukat és teljesen lebénítanak, amikor már majdnem elalszom. Mozdulni sem bírok, nem tudok megszólalni, sőt még a szememet sem bírom kinyitni. Csak annyit tudok tenni, hogy ott belül Jézushoz kiáltozom segítségért. Ezek a démonok rendkívül kegyetlenek; minden elképzelhető módon meg szoktak erőszakolni. Tizenhat éves korom óta ez volt a programom, amíg 31 nem lettem. A szexuális visszaélések akkor kezdtek elmaradozni, amikor rendszeresen kezdtem gyülekezetbe és bibliaiskolába járni. Lehet, hogy most azon gondolkodik: Vajon megtértem-e és behívtam Jézust az életembe? 12 éves koromban elmondtam az Úr imáját, amit azóta már sok százszor elismételtem. Ez elsősorban azért van, mert keresztény barátaim és mindenki, akivel valaha csak gyülekezetben vagy bibliaórákon találkoztam, azt mondta, hogy ilyesmi nem történhet meg egy kereszténnyel. Én azt várom, ha valóban üdvösséget nyertem, akkor az életem valahogy térjen vissza a normális kerékvágásba. Nagyon nehéz úgy hinni, és hitet gyakorolni, ha az embert olyan sok ellentmondásos benyomás éri. Már ott tartok, hogy nem is tudok normálisan gondolkodni, és fél évnél, maximum egy évnél tovább nem tudok megmaradni egyetlen munkahelyen sem. Nem vagyok elmebeteg; egyetemet végeztem, és mérnöki diplomát szereztem. Csupán össze vagyok zavarodva. Én egy úgynevezett keresztény családból származom; szüleim mindketten újjászülettek a két nővérem közül az egyikkel együtt. A másik nővérem, és a bátyám még nem. A szüleim támogatják az Ön szolgálatát, de szerintem nem hisznek abban, hogy keresztényben lehetnek démonok. Ezt onnan gondolom, hogy valahányszor felhozom a témát, az apám csak zavartan és bizonytalanul csak annyit mond, hogy dorgáljam meg Jézus nevében, és aztán felejtsem el az egészet. A másik oldalon az ayám hallani sem akar az egészről, sőt, még a nővéremnek is szólt, hogy ne beszélgessen velem ilyesmiről. Pedig a családban anyai ágon rendkívül valószínű a démoni hatás; az anyám apja szabadkőműves volt, az anyja pedig -és a háromból életben maradt két nővére- a Keleti Csillag tagjai. Tudom, hogy ez a levél úgy hat, mintha meg lennék bolondulva, de remélem, Ön érteni fogja, miről beszélek, és szívesen mondanék még többet is, de ahhoz könyvet kellene írnom."

2009. nov. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Black Sabbath rulez
2009. nov. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

12:10

hát ez lol

2009. nov. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!