Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendeltetek már az ebay-ről?...

Rendeltetek már az ebay-ről? Mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Hány napon belül szállítják ki?

2013. szept. 29. 14:28
 1/3 anonim válasza:
Én már rendeltem onnan körömlakkot,ami persze nem érkezett meg,de vissza fizeték a felét,amit ki fizettem. Nem meg bizható.
2013. szept. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én rendeltem már falmatricát,ruhákat,ékszert és teljesen megbízható annyi hogyha free sippingről rendelsz kb. 1 hónap a szállítás.
2013. szept. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Eddig szinte mindent Kínából rendeltem + pár európai, átlag 1 hónap alatt értek ide, csak free shippinges cuccokat veszek 99% körüli eladóktól, minden ideért és rendben volt velük.

Így megbízható, igaz, drága cuccokat, komolyabb műszaki cuccokat nem vettem.

Kevés értékeléssel, sok negatívval rendelkezőtől nyilván kevésbé megbízható, nézd meg, kitől vásárolsz.

Egyébként meg a rendszer a vásárlót védi, ha problémád van segítenek, akár újat is küldenek vagy vissza is fizetik, a normális eladók igyekeznek azon, hogy jó véleményt írj róluk, mert ha megszívatnak és negatívat adsz nekik, azzal a saját üzletüket, bevételüket rontják el.

2013. szept. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!