Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Barátkoznál/találkoznál vele?

Barátkoznál/találkoznál vele?

Figyelt kérdés

Van egy lány,akivel mostanában nem szívesen vagyok,sőtt kezdem elég magas szinten utállni.Míg kissebb voltam,lehet hogy ugyan olyan voltam mint ő,de most teljesen lehoz:S

Én 13 leszek,ő csak 11 lesz.

A Problémák:

1.Nem tudok vele semmiről beszélgetni

2.Minden percben azt kérdezi mit játszunk,mikor én csak egy beszélgetésre vágyom

3.Gyerekes,de nagyon

4.Nekem beszéli hogy más mit mond rólam...Másnak meg rólam beszélXD

Látszik hogy gyerekes:P

De nagyon idegesítő,mert azt hiszi magáról hogy nagyon humoros,de mikor adja elő a történeteit(humorosan:P)egyszerűen lehoz.Mikor ezt 1X séta közben csinálta,szégyeltem magam hogy ilyen "barátnőm" van.Anyám azt monda hogy 2-3 év és ő is megkomolyodik.De addig nem várok.Ti mit csinálnátok?


2009. nov. 7. 10:02
 1/7 A kérdező kommentje:

Olyanrs már gondoltam hogy mikor már ő is 'nagylány' lesz,akkor majd birunk beszélgetni,a fiúkról,melltartókról,meg ilyen nagylányos dolgokról,de őt nem érdekli csak a Hannah Montana...Nem mer horrort nézni,nem akar sétálni,ő inkább rajzol,szülinapi bulit csinál meg stb.És nem érti hogy a szülinapi buli,színes lufikkal meg ilyen sz@rokkal nem az én világom...

SOS ti mit csinálnátok?

2009. nov. 7. 10:07
 2/7 anonim ***** válasza:
Elhagynám :D
2009. nov. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Te, mint tapasztalt kamasz (:D:D) már kinőttél ebből a gyerekes világból... :D


Egyébként az mióta baj, ha egy 10 éves gyerek GYEREKES???Benne van a nevében, hogy annak kell lennie.

Jobb lenne ha Gay-Lussac törvényeiről beszélgetnétek? Istenem..

2009. nov. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Olyanrs már gondoltam hogy mikor már ő is 'nagylány' lesz,akkor majd birunk beszélgetni,a fiúkról,melltartókról,meg ilyen nagylányos dolgokról,de őt nem érdekli csak a Hannah Montana..."

én szakadok:DDDDDDD

11éves naa:D

ahogy anyud mondta várjál 2-3évet lehet tökjó csajlesz:D

mégcsak 11éves mitvársztőle?:D

2009. nov. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem értem mit kell ezen filozofálni.sok dolgot sorakoztattál fel, h miért nem szeretsz vele lenni.akkor ne legyél vele. két év korkülönbség ilyenkor még elég sokat jelent.

barátkozz veled egykorúakkal, osztálytársakkal ilyesmi.

2009. nov. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ne barátkozz vele, és kész. nem kell durván megszakítani a kapcsolatot, csak adj neki időt, hátha átalakul.

különben normális az ő korában. 11 éves koromban halálra untam magam, ha vki a "nagylányos melltartókról meg fiúkról" értekezett. megsúgom, most is. 20/L

2009. nov. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ebben a korban inkább kortársakkal barátkoznak az emberek. Elég furcsa a kérdés is!
2009. nov. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!