Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnék elaludni?

Hogy tudnék elaludni?

Figyelt kérdés

Holnap korán kéne kelnem mert sok dogát írunk és amúgy is hamar el kéne indulnom de a nagymamámat most vitték be a kórházba mert nagyon beteg lett hirtelen (de mondjuk már nagyon idős).Nagyon szeretem őt és nem akarom hogy baja essen.Folyton arra gondolok hogy ne legyen baja és nem tudok aludni.Hogy nyugtathatnám meg magam?

14/l



2013. szept. 24. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Kuckozd be magad lefekv3snel kenyelmesen ulo pozba, legyen sotet, vagy ha kell pici lampafeny, es szurcsolj el egy bogre meleg cukros tejet:) (fogmosas utan, de parszor belefer;) )

kozben gondolj arra, hogy a nagyid jol lesz hoonap delutanra, es a dogak is menni fognak siman:) (ne azt gondold, hogy "nem lesz baja" hanem azt hogy "jobban lesz" mert amtagadoszot az agy nem erti)


amugy tenyleg nyugi, korhazban azert eleg jol figyelnek az emberre, allando ellenorzes alatt van es elerheto szinte minden gyogyszer vagy hatoanyag, ami egy ember rendbehozasahoz kell:)


majd irj holnap, hogy hogy aludtal es milyen napod volt:)

2013. szept. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

El tudtam aludni de a mamám sokkal rosszabbul van és egyre több halálos bajt fedeznek fel nála de nem akarják műteni mert már nagyom idős:(

Ráadásul ma meg sem tudtam látogatni:(

2013. szept. 25. 17:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!