Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy érjem el hogy legyen...

Hogy érjem el hogy legyen bennem élet?

Figyelt kérdés
Nem biztos h jó helyre írom ezt, de ha valaki tudna segíteni néhány jótanáccsal annak megköszönném! Az a probléma h azt mondják rám hogy halvérű vagyok és akik mondjuk csak egyszer látnak unottnak tartanak, és nem akarnak velem tovább társalogni. mit csináljak hogy ne haljon meg minden beszélgetésem 2 perc mulva? és akkor mit cisnáljak amikor már nincs több hozzáfűznivalóm? És amúgy az baj hogy nem tudok úgy csinálni mintha valami érdekelne amikor nem is? Hogy verjek magamba életet? mindig olyan vagyok mintha akkor másztam volna elő az ágyból vagy mitha durván be lennék nyugtatózva vagy ilyesmi! Tanácsot?!!
2008. júl. 1. 00:05
 1/5 anonim válasza:
79%

Kb. hasonló helyzetben vagyok, mint te. Valójában soha nem érzem jól magam, nem tudok örülni semminek. Ezért a nap 24 órájában színlelek, úgy csinálok, mintha...


Olyat nem tudsz elérni, hogy legyen benned élet, ha egyszer nincs. Csinálj úgy, mintha lenne.


Ha valamihez nincs több hozzáfúzni valód, hozz fel egy másik, ám az előzőhöz hasonló témát. Vagy gondolom azért híreket nézel, azt is felhozhatod, hogy mit láttál tegnap a tévében, min "lepődtél meg".


A lénegy, hogy jól színlelj, és nem veszik észre.

2008. júl. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
dehát én nem tudok hazudni egyszerűen én nem tudok színlelni:/ meg nem arról van szó hogy nincs kedvem semmihez hanem inkább hamar elmegy:(
2008. júl. 1. 00:31
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Ha ilyen szinten nem érdekel semmi, az lehet hormonprobléma. Nézz el orvoshoz, és kérdezd meg. De ne hagyd magad lerázni, mert az első gondolata az lesz, hogy serdülőkori átmeneti probléma.
2008. júl. 1. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

A teljes ürességérzet és érdektelenség mögött húzódhat egyszerű vitaminhiány is, vagy túlzottan elsavasodott test a rossz táplálkozás miatt. Érdemes ezeket felülvizsgálni és módosításokat eszközölni.

Másik dolog meg, az, hogy mindenkinek vannak kedvenc témáik, amik érdeklik. Ha elsőre nem jut eszedbe semmi, akkor kutakodj kicsit az emlékeidben, mikor érezted őszintén, színlelés nélkül jól, életerővel telinek magadat? Próbáld meg, persze a mesterkéltség kerülésével azt, hogy hasonló élethelyzeteket idézz elő. Szerintem célravezetőbb a színlelésnél.

Figyeld meg azt, hogy kikkel találod meg a hangot és próbálj velük beszélgetni.

Pl: ha faterommal beszélgetek, hamar unottá válok, mert ő mindig verseket olvas fel és kizárólag humán dolgokról beszél. Hatalmas és tisztelnivaló a tudása, csak éppen nekem semennyire sem téma.

Ha az autóbuzi haverjaimmal beszélgetek, akkor meg le sem lehet lőni, annyit tudok dumálni, pörögni stb stb.

2008. júl. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ez a bajom, de már elég jó ideje, és nem tudom miért van.
2008. júl. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!