Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért olyan ismert nevelde a...

Miért olyan ismert nevelde a teveclub?

Figyelt kérdés

Miért hallot már mindenki a teveclubról miközben egy olyan oldalról mint a bocika.hu nem?


A teveclubbon sok színes játék van, de a bocikán meg van oldva hogy ha blogot írunk lássák az emberek, szerintem ezek egysúlyban vannak egymással, mégis mi a titka a teveclubnak ami miatt ott 200 000-en vannak a bocikán meg 2300-an?


2009. okt. 30. 09:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy ha valaki azt írja, hogy "Mert a bocika szar" akkor indoklást kérek, értelmes ember módjára...
2009. okt. 30. 09:11
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
A teveclub már akkor létezett, és népszerű volt, amikor én 2003-ban (6 éve) elkezdtem internetezni. Akkor az volt talán az egyetlen széles körben elterjedt nevelde, aztán lett több, de azon anno mindenki fent volt, talán ezért ismerik legtöbben azt.
2009. okt. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Meg én több helyen is láttam, hogy a teveklub támogatja ezt meg ezt a filmet, csatornát stb.
2009. okt. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A teveclub támogat filmeket?
2009. okt. 30. 09:39
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Aha, elég sokat támogat, sőt ha jól emlékszem saját rajzfilme is van. :D
2009. okt. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az van meg magazinja is, d enem ez a lényeg, mivel a rajzfilm és a magazin elött is bő 150 000-en voltak, hogy lehet ílyen hírneve egy neveldének, ami talán nem is nyújt sokkal többet mint bármelyik másik,d e pénz szedni már nagoyn tudnak azt látom, már legalább 3 féle SMS-t küldhetsz...
2009. okt. 30. 21:09
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem azért mert nagyon jól ki van dolgozva. Mármint elég fejlett, én is fent vagyok és nagyon szeretem. Datolyát még sohasem rendeltem, de enélkül is tökéletesen szórakozom rajta. Könnyű ismerkedni, barátokat szerezni. Saját karavánod lehet... Nekem a bocika.hu egyáltalán nem tetszik. Pedig megpróbáltam többször is megszeretni, már legalább 3 bocim halt meg amiatt, hogy nem látogattam :( Nem tudom. A bocika.hu-nak nem olyan a légköre .... :S
2010. júl. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!