Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csikiz folyton egy fiú?

Miért csikiz folyton egy fiú?

Figyelt kérdés
Van egy spanyol fiú akivel nagyon jóban vagyok.Több év után találkoztunk újra, 2 hétig minden nap együtt voltunk, jól éreztük magunkat... és folyamatosan csikizett.:D ez miért van? mikor rákérdeztem csak mosolygott:D
2013. aug. 21. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

testi kontaktus, közelebb hoz két embert

meg mosolyt csal az arcodra:)

és végülis azt írod, hogy jól éreztétek magatokat.. akkor végül elérte a célját:D

2013. aug. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy szimpatia, kozeledes jele.

Nem tudom mennyi idosek vagytok, es fiu vagy lany vagy, de ezzel is lehet osszefuggesben.

Szerintem ezt nem megkerdezni kell, hanem ha nem zavart teged, akkor te tudod a legjobban megvalaszolni. Esetleg o:)

2013. aug. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azért amiért minden férfi él hogy megdugjon valakit, minél többször így biztosítva a genetikai kódjának örökítését.
2013. aug. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok 21, a fiú 25 :))
2013. aug. 21. 17:44
 5/5 anonim ***** válasza:

2es.

Hat akkor sztem tobbet tudsz mint mi... eskuvo mikor?

2013. aug. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!