Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A 0. facebook fizetős lett?...

A 0. facebook fizetős lett? Csak mert 1nap alatt eltűnt a pénz a telefonomról. és mást nem igen csináltam csak facebook.

Figyelt kérdés

2013. aug. 18. 10:31
 1/7 anonim válasza:
Tudtommal 15Ft kell hogy legyen a telefonon, hogy használhasd.
2013. aug. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen csomagod van, van amelyikben nem ingyenes (pontosabban beleszámít az adatforgalomba).

Például: RelaxNet M, RelaxNet L, RelaxNet XL, Aranytárskártya mobilinternet-csomag RelaxNet M, Aranytárskártya mobilinternet-csomag, RelaxNet L, Aranytárskártya mobilinternet-csomag RelaxNet XL, Net&Roll M, Net&Roll L, Net&Roll 4G, ikon Net 2 GB

2013. aug. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szintén fizetsz, ha a figyelmeztetés ellenére megnézel egy képet, vagy linket.
2013. aug. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nincsen mobilnetem. de már vagy egy éve használom így a facebookot..és soha nem volt még ilyen... tényleg tegnap töltöttem fel a telefonomat..nem hívtam senkit, nem írtam smst, nem nézegettem meg semmit facen, ami fizetős lett volna. Lehet, hogy a telefonommal van baj?

Köszönöm a válaszokat!!!!:)

2013. aug. 18. 13:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam is volt már ilyen probléma amikor lejárt a net csomagom és képtelen voltam a 0.facét használni. Kb azt hiszem 50ft volt rajta. Elsőnek minden oké. Használtam. És kiléptem. Kicsivel később ismét kockulás semmi probléma. 3.iknak is még minden jó. (hozzá teszem semmi kép vagy külső link mert az egyből szívja a pénzt.) na és 4iknek na akkor volt a baj. Nem tudtam fellépni. Ugyanis ez a rohadt face minden egyes fellépésnél leszívta a 15ft-ot.
2013. aug. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ASZJG-Cortez4ever válasza:
ha jól tudom, igen. használd az m.facebook-ot! :)
2013. aug. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ~baby~ válasza:
Nekem is volt ilyen! Valahogy benne maradhattál a netben! Lehet h bele sem léptél de benne vagy wifi nélkül! És leszívjla a pénzed, de valahogy ki lehet kapcsolni nem tudom hogy de ki lehet nekem egy barátom kapcsolta ki!
2013. aug. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!