Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tágitsam a fülemet...

Hogyan tágitsam a fülemet "házilag"?

Figyelt kérdés
Fültágítót szeretnék de azt hallottam szalonban nagyon fáj amikor csinálják és hogy lehet előtte "házilag" tágítani.
2009. okt. 28. 18:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Dugj bele egy szélesszájú poharat.
2009. okt. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Hát én előszőr egy piercinget tettem be a fülbevaló helyett az ugye vastagabb aztán nyalóka pálcikát, majd toll betétet.. aztán mikor már volt 4mm-es elmentem és vettem tágító ékszert azzal meg simán haladtam.
2009. okt. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
7%

Sehogy ne tágítsad

1. mert undorító

2. így senki se fog szeretni

3. minek?

2009. okt. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Elsőnek ez k*rvára nem vicces.

Másodiknak kössz.

Harmadiknak mert TETSZIK és az elég gázos hogy beirod h senki sem fog szeretni.

2009. okt. 28. 19:14
 5/14 anonim ***** válasza:
17%
Jólvan nem jutott jobb eszembe de ha neked így az a te bajod!
2009. okt. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%

Hát szerintem amikor kicsit idősebb leszel és a fülcimpád víztartalma csökken tuti nem fog tetszeni :D


Hát megrázod a fejed és pofonvág a fülcimpád xD

Amúgy tényleg nagyon gusztustalan de eg yidő után már olyan plöttyedt lesz a cimpád hog yminden kiesik majd belőle...

El tudod képzelni magad késöbb, ahogy családos meberként a gyerekeid rángatják a fülcimpádat ezzel a szarral?


Majd hintáznak rajta, csecsemőkorukban nyakbaveszed majd őket, tök praktikus mert egyből ott a karikarágóka...


az unokáid meg ugróköteleznek majd vele :D


Az a baj hog ysokan nemg ondolnak bele tetoválás vagy fültágító készítése elött, hogy "El tudom amgam képzelni vele 20 év múlva, vagy csak most tetszik?" "Milyen lesz majd vele járni az utcán ha már nem vagyok oylan fiatal?"


NE csinálj butaságot ez a fültágító úgy örök, hogy jobb már nem lesz késöbb csak egyre öregebb, egyre plöttyedtebb, ráncosabb az a fülcimpa, és egyre hülyébben néz majd ki benne az a karika...bár el kell hog ymondjam úgy alapból se néz ki túl jól, de egy idősebb embernél xD


Kíváncsi leszek hogy amikor mi öregek leszünk, milyen vicces lesz majd amikor Gergő Bácsi megy az utcán és a fülcimpája a válláig lóg... :D

Petra néni meg egy tölgyből lett főzfát cvisel majd a bal mellén...xD

2009. okt. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászólása tetszet xD ...egyébként a második meglepően okosan csinálta :)
2009. okt. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem akarok nagyon nagyot mivel csaj vagyo szoval valami "szép" darabot és azt olvastam ha nem nagy a lyuk vagy vagy vissza varják....
2009. okt. 28. 20:42
 9/14 A kérdező kommentje:
boccs elirtam szoval nem akarok nagyot és azt olvastam összefor ha meg nem vissza lehet varratni
2009. okt. 28. 20:43
 10/14 anonim ***** válasza:

de okosak itt... csak ugy közlöm veletek hogy a fültágitó visszatud forrni 10 miliről is akár,és mivel ugy látom a kérdező még csak msot kezdi és nem egyből a 8 milis cuccot akarj átpasszirozni a fülén eleve semmi köze a válaszaitoknak a kérdéshez..

Lehet kapni erre készült pálcikákat de javaslom h fogpiszkálóval tollbetéttel kezd ami még tényleg egész könnyen átfér rajta:)

2009. okt. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!