Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hiszel ebben: újjászületünk...

Hiszel ebben: újjászületünk más testében, és nem emlékezünk az előző életünkre?

Figyelt kérdés
Ti hisztek ebben? Hogy most leéled az életed, meg minden, meghalsz, és a lelked más élőlénybe száll bele, és mindent elfelejtesz az előző életedből? Mintha akkor élnél ELŐSZÖR... Szerintetek lehet ilyen? Én totál hiszek ebben. 14/L
2009. okt. 28. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Állítólag, amikor megszületünk még a tudatunkban van, csak később felejtjük el a tudati szinten, csakhát az elején az eszközeink igencsak korlátozottak!

Mondjuk ez egyeseken látszik is:)

2009. okt. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ó, hát én még 6 éves koromra sem emlékszem :D
2009. okt. 28. 14:46
 3/9 anonim ***** válasza:
ez csak egy hipotézis, nem hiszek benne, nem eszerint élem az életem, de lehetségesnek tartom, mint sokminden mást is.
2009. okt. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen ,ez bizonyítja, hogy milyen könnyű felejteni!

De a 6 éves kori tapasztalataid miatt is , többek közt, vagy ma olyan, amilyen...

2009. okt. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem hiszek ebben. Szerintem ez vallási dolog (is). Én ateista vagyok, tehát alapból nem hiszek ebben. 13/L
2009. okt. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14:48 -al tartok, nem ebben hiszek, sőt, szerintem ez elég valószinűtlen mivel nem sok értelmet látok benne, de lehet hogy igy van.,..
2009. okt. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mondjuk a 15:01 az nem tudja hogy mi az hogy "ateista" .... ez nem vallási dolog mivel a kérdező nem szött bele semmi vallási témát, lehet hogy pár vallás ezt használja, de ő nem igy kérdezte, te mint nem isten hivő istent tagadod le, nem ezt......... pedig az nem 100% hogy nincs isten, aki letagadja annak csak nincs elég esze hopgy rájöjjön hogy ez is lehetséges..
2009. okt. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15:01 vagyok. Én tiszteletben tartom azt ha valaki hisz istenben. Tényleg nem volt szó vallásról, csak !SZERINTEM! ebben a vallás is szerepet játszik. Ezért írtam, hogy miért nem hiszek ebben. Az utolsó mondatodhoz: Miért nem lenne esze annak, aki letagadja???? Nem akarok vitát szítani, úgy gondolod, ahogy akarod.
2009. okt. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hát nem tudom. szerintem ebben hinni kell, hiszen tudományosan igazolhatatlan. az elménkben felbukkanó sosem látott képek, emlékek, amiket az előző életünk maradványának tekintünk, nos, azt manapság már inkább magyarázza a genetikai emlék, bár ez is kezdeteleges teória.

akármi legyen is az igazság, egyenlőre ezt csak egy iparágnak tartom, amely arra szakosodott, hogy önmagukat kereső embereknek borsos összegért megmondják mik voltak előző életükben.

2009. okt. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!