Mi az a snüsz?

Figyelt kérdés
2008. jún. 29. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelent egyrészt sima rágódohányt is, de a gyakoribb a ránézésre a cipőkbe is rakott nedvszívó csomagra hasonlító, csak picit kisebb tasakos kiszerelés. Ezt kell egy laza mozdulattal a felső íny és ajak közé feldugni, és már kezdődik is a füstmentes nikotinélvezet.
2008. jún. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

a svédek 2000-ben 6200 tonnát fogyasztottak belőle. Nem, nem egy északi halról van szó, hanem a dohányzás ottani alternatívájáról.

A férfi lakosság egyharmada használja rendszeresen, plusz szinte az összes fiatal. Jelent egyrészt sima rágódohányt is, de a gyakoribb a ránézésre a cipőkbe is rakott nedvszívó csomagra hasonlító, csak picit kisebb tasakos kiszerelés. Ezt kell egy laza mozdulattal a felső íny és ajak közé feldugni, és már kezdődik is a füstmentes nikotinélvezet - munkahelyen, iskolában, bárhol.Elég gusztustalan, pláne ha a kiköpött, nyálas csomagokat is látjuk, de egészségesebbnek tűnik, mint a cigaretta. De még ha ugyanolyan káros is lenne, passzív "snuss-szopogatók" nem léteznek, csak passzív dohányosok, ők viszont szívnak a cigi mellett.

2008. jún. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De jópofa :) És ilyet hol lehet szerezni Magyarországon? Elég régóta dohányzom sajnos, és tudom, hogy ez sokakat zavar. Most, hogy írtátok, hogy ez mi, szívesen tennék vele egy próbát.
2008. jún. 30. 21:47
 4/10 anonim válasza:
Én Budapesten a Mexikói utón lévö éjjel-nappali zöldségesnél.Olyan ezer ft körül szokott lenni.
2008. júl. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Mikor kipróbáltam a snüszt nekem mint partypor lett bemutatva. Azt mondták a hatás olyan mintha ittál volna pár pohár töményet, kb 5 perc múlva meg is volt a hatás nem tudom, hogy ez mennyirre reális van létezhet , hogy van ilyen hatása, mármint enyhén ittas állapot előidézése?
2008. aug. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

szeretnék snüszt venni!

tud valaki segíteni?

2009. márc. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
a snüsz-t gyakran alkoholba mártják ez okozhatta az ittas álapotot bár én nem próbáltam(nem is akarom) de ismerek pár embert és van köztük olyan is aki alkoholosan fogyasztja ez a party verziója gondolom, extra hatás.
2009. aug. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nézzetek utána, van egy oldal ami ezzel, rendeléssel és szállítással is foglalkozik! snusshop/./hu
2010. nov. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nekem sok ismerősöm snüszözik és szerintem nem éri meg.

Lehet ,hogy jó a nikotin miatt de annyira károsítja az inyt ,hogy kirohasztja a fogakat és elszuvasodnak :S Hát kinek mi ^^

2011. ápr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nehogy kipróbáld. nekem egy barátom adott. hatalmas hányingerem lett. órákig fájt a hasam. szédültem mintha 5 órán keresztul pörögtem volna. nagyon rossz volt. elején jó volt, az a szédülés. de aztán a hányinger... még hánytam is.
jan. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!