Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Női testőr? Mik a feltételei?...

Női testőr? Mik a feltételei? Milyen rangfokozatok vannak a testőröknél?

Figyelt kérdés
Milyen képzés kell ahhoz, hogy valakiből jó testőr lehessen (magas rangú) ? És mi a legmagasabb rang, hogyan lehet azt elérni? Ha én nő vagyok, de testőr szeretnék lenni? (majd később, mert mé nem tartok ott) Ez kivitelezhető? Az interneten sajnos nem nagyon találok használható információkat, pedig sokat kerestem.

2013. aug. 9. 21:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon és még annál is nehezebb nőként egy ilyen szakmában helyt állni. Én OKJ-n leraktam a vagyonőr, testőr tanfolyamot. Még női vagyonőrként is nehéz elhelyezkedni, nem hogy testőrként. Azt vedd bele, hogy nagydarab, izmos palikat kell lenyomnod egy jobb testőrmelóért, kell a fegyvertartási, és lőni is meg kell tanulni. És ha bármi történik, akkor az életeddel fizetsz. Egy átlagos testőr vizsga olyan 2 millió forintnál kezdődik. Szerintem erről tegyél le.
2013. aug. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!