Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 01:36-kor hirtelen kialakult...

01:36-kor hirtelen kialakult légnyomáskülönbség (talán robbanás? ) történt a III. kerületben. Ki érezte még rajtam kívül?

Figyelt kérdés

Hirtelen bezúduló légtömeg hang, az egyik zárt szobaajtót meglökte, azután késleltetve megszólaló autóriasztó, azóta is fáj enyhén a fülem...

A Pacsirtamező utcán egymás után vonulnak át szirénázva. Remélhetőleg fény derül erre mi okozhatta, de addig is, másnak is van közelebbi tapasztalata erről, hogy mi lehetett?



#robbanás #szél #Óbuda #III. kerület #légnyomáskülönbség #robaj
2013. aug. 7. 01:56
 1/5 anonim válasza:
Hú, én most pont emiatt böngészem a netet! Én is felriadtam, nagyon megijedtem. Nem inkább valami robbanás volt?
2013. aug. 7. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Azóta tudsz valamit?
2013. aug. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Semmit nem tudok én sem, de akkor nem csak én éreztem.

Ki fog derülni hamarosan... a híreket figyeljük!

2013. aug. 7. 02:37
 4/5 A kérdező kommentje:
2013. aug. 7. 02:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is hallottam és én is csak ezt a cikket találtam:

[link]


Annyit tudok, amit a cikk nem ír, hogy jött tűzoltókocsi és később jött még egy.

2013. aug. 7. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!