Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha napi 2 órát zongorázom...

Ha napi 2 órát zongorázom akkor még lehetek zongora művész? 5 éve zongorázom.13/L

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem ettől függ. Menj zenei szakközépbe, utána meg zeneművészeti fősulira, konzervatóriumba. Csak így lehet.
2009. okt. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Viccelsz? 13 éves vagy, előtted az élet, sok sikert :), menj jó suliba!
2009. okt. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Hallottam egy olyan mondást, hogy az a muvész, aki sehol sem tanulja és mégis tudja... Hát, ez nem tudom mennyire igaz, de szerintem még lehetsz zongora muvész! De ez attól is fugg, hogy mennyire vagy tehetséges és mennyire van érzéked a zenéhez..
2009. okt. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Simán, ha aktívan és hatékonyan gyalorolsz! A tehetség az abszolút hallás a zenei érzék mind kifejleszthető. Szóval semmi akadály. Az, hogy gyerekortól kell kezdeni az is hülyeség. Én is zongorázom 2 éve 14 évesen kezdtem azóta már zeneiskola 5. be járok, és ott kellett hagynom a zongoratanárom, mert nem tudott újjat tanítani. Nekem is vannak elképzeléseim a zenei pályáról, sőt legszívesebben oda mennék, és tudom ha azt szeretném és teszek is érte akkor úgy is lesz, tehát viszlát a színpadon:) Ne hagyd, hogy bárki befolyásoljon egy megjegyzéssel eggyátalán nem biztos, hogy igaza van. Az pedig nagyon szép, hogy ennyit zongorázol egy nap. Nem tudom hogyan gyakorolsz mert az számít a legtöbbet. Akadály sosincs. Előnyös ha van angolmechanikás zongorád, vagy nagyon jó pianínód. Tudok egy honlapot ahonnan letölthetsz egy nagyon hosszú szöveget ahol a zongorahanglástól kezdve az izzadt újjak kontrolálásáig nagyon sok minden van, csak sanos nagy része még angolul(ezért nem vagyok még zongoraművész;)/egészen;)/) nem tudom mikorra lesz lefordítva a többi de már nagyon várom. Nekem megvan az egész ha kell elküldöm, ha nem sikerül letöltened. Ja el is felejtettem: [link]

Sok szerencsét hozzá nagyon jódolgok vannak az oldalon.

2009. dec. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nagyon nagyon köszsönöm az utolsó komit!!:)

Viszlát a színpadon!;)

2009. dec. 27. 19:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!