Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy többen...

Hogy érjem el, hogy többen megnézzék a MYVIP adatlapom és a képeimet?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
írj ide linket hozzá :D
2009. okt. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
attól függ milyen célból szeretnéd. ha párkeresés, akkor ilyen oldalra rakd ki. vagy fórumokba írd be.
2009. okt. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Általában ha vkinek megnézed az adatlapját, visszanéz. :D

Nálam legalábis. Szóval nézegesd az ismerőseid adatlapját, de ők nem biztos hogy visszanéznbek és megnézik minen képed. Vagy idegenekét is, mert ők megnézik az összesképed, ha érdekled őket, és így több lesz képeid alatt a szám. :P


Łady/15

2009. okt. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem párkeresés céljábol, van párom, csak olyan rossz h hetek ota senki nem nézi adatlapom:( pedig én nézegetem másokét
2009. okt. 25. 18:48
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

ennél nagyobb gondod sose legyen :)

iwiwnél pl nem látszik ki nézte meg az adarlapod és ez szerintem jobb is így.

2009. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég baj, ha ez neked probléma :D
2009. okt. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

először is ,talán mert rossz minőségű az igazolványképed.ha valakinek rossz,akkor már alapból rá sem kattintok :)

legyen JÓ minőségű JÓ kép,ötletesek,szépek és sokan fogják nézni :)

+ írj a faliújságra

2009. okt. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Legyél bent klubokban; írogass klub faliújságra; jelölj be a "jelöljön mindenki" emberkéket, vagy azokat, akik a "jelölj" klubban benne vannak. több ötletem nincs. de miért zavar hogy senki sem néz?! nem látja ezt más, csak te!
2009. okt. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

először is olyan igazolványképed legyen ami vonzza az emberek tekintetét és akkor egyből rákattintanak az adatlapodra, hogy több képet nézegessenek rólad.


most divat az, hogy többezer ismeretlen ismerősöd legyen. szóval jelölj be sok-sok embert aki ugyanúgy ismerősöket gyűjt.


lépj be klubbokba ahova aktívan írogatsz..


írj kommentárt másoknak..


és az egyik legfontosabb, hogy a MyVIP faliújságára is állandóan írj. kapcsolódj be az ott zajló témázgatásokba. vagy egyszerűen írd ki hogy újképek, nézd, írj komit stb


szerintem kb ennyi és 'fémösz' leszel. :'DDD

bár nem értem, hogy mit élveztek ebben. ettől egyáltalán nem lesztek jobb emberek, se nagyobb arcok. :')

2009. okt. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De jó Neked.Én meg pont azt nem értem,miért nézik annyian az adatlapomat.Meg annyi ismeretlen.És minek jelöl be annyi ismeretlen.
2009. okt. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!